Kampania Topshop Denim z udziałem Anety Pająk

Beata Aduckiewicz
09.02.2016 11:00
Topshop Denim

Topshop Denim (Avanti24)

Zobacz jeansową kampanię Topshop na wiosnę, w której wzięły udział najbardziej znane twarze świata modelingu, a w tym także nasza rodaczka - Aneta Pająk. Obejrzyj efekty sesji zdjęciowej. Nam bardzo się podoba!

Topshop rozpoczyna właśnie kampanię jeansowej linii Denim 2016, w której zobaczymy modelki znane z sesji świątecznej. Nową twarzą w grupie dziewczyn jest Steffy Argelich.

Zadaniem nowej kampanii jest przede wszystkim ukazanie dziewczynom, jak stworzyć stylowe, denimowe stylizacje i z czym łączyć jeans, aby zawsze wyglądał dobrze i modnie. Modelki ukazują także, jak dopasować jeansy do swojej sylwetki, co niekiedy bywa prawdziwym problemem. W kolekcji pojawią się najróżniejsze modele spodni dzięki czemu każda dziewczyna będzie mogła wybrać model, który będzie pasował do jej figury.

Tak o kampanii mówi dyrektor kreatywna Topshop Kate Phelan:

W kampanii Denim na sezon wiosna-lato 2016 postawiliśmy ponownie na tą świetną grupę dziewczyn, które idealnie pokazują jak przełożyć swój indywidualny styl i humor na jeans. Kampania podkreśla uniwersalność rozbudowanej linii Denim, zapewniając że istnieje model idealny dla każdej dziewczyny TOPSHOP.

Topshop Denim 2016/materiały prasowe Aliganza Fashion AgencyTopshop Denim 2016/materiały prasowe Aliganza Fashion Agency

I jak? Podoba Wam się? Jeśli tak, to kolekcja jest już dostępna w salonie Topshop w Złotych Tarasach.