Ready To Wear Blue - nowa kolekcja Simple CP

Beata Aduckiewicz
01.02.2016 18:00
Simple CP - Ready To Wear Blue

Simple CP - Ready To Wear Blue (Simple CP - Ready To Wear Blue)

Zobacz najnowszą kolekcję marki Simple CP w najmodniejszym kolorze sezonu. Jesteś Ready To Wear Blue? My po obejrzeniu tej kolekcji stwierdzamy, że jesteśmy. Zobacz i przekonaj się sama.

Nowa kolekcja marki Simple CP jest zapowiedzią nadchodzących cieplejszych dni, na które czekamy z niecierpliwością. W kolekcji Ready To Wear Blue, jak wskazuje sama nazwa, dominującym kolorem jest błękit. To, co przede wszystkim w niej zachwyca to uniwersalizm i prostota połączona z lekkością i świeżością. W tym sezonie to kobieta nadaje charakter noszonym ubraniom.

Simple CP - Ready To Wear BlueSimple CP - Ready To Wear Blue

 

 

Główną inspiracją kolekcji Ready To Wear Blue jest natura, co przejawia się we wzorach w postaci zwierzęcych motywów oraz kolorystyki nawiązującej do barw głębi oceanu oraz świata morskiego. Ubrania zostały wykonane z Tencelu, czyli materiału przypominającego wyglądem denim. Tencel jest niezwykle miły w dotyku i lekki. Pojawiające się w kolekcji zwierzęce motywy nabierają nieco malarskiego charakteru. Przykładowo wzór pantery w wersji Blue przybrał dosyć abstrakcyjną i interesująca formę. Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalną stylizację.

 

Simple CP - RTW BlueSimple CP - RTW Blue

 

 

W kolekcji RTW Blue znajdziemy sukienki, spodnie oraz kombinezony o prostych krojach, które łączą w sobie elegancję z casualowym stylem. Ubrania te będą więc idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jako uzupełniający dodatek pojawiają się tutaj niezwykle modne od kilku sezonów białe trampki.

Podoba Wam się błękitna kolekcja Simple CP? My dzięki niej czujemy się pozytywnie orzeźwione.