Wielkie otwarcie Kliniki Tazbir pod patronatem Avanti24.pl i Logo24.pl

Mat. prasowe
25.10.2017 17:06
Mat. prasowe

Mat. prasowe (Mat. prasowe)

Odmienione wnętrze, większa powierzchnia, zjawiskowy ogród, najnowocześniejszy sprzęt oraz jeszcze bogatsza oferta innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej - te zmiany już wkrótce zagoszczą w Klinice Tazbir. Najlepsi specjaliści na czele z dr Martą Tazbir będą przyjmować pod nowym adresem - przy ul. Solankowej 6 w Łodzi.

Klinika Tazbir od lat gości na łódzkim rynku medycyny estetycznej i przyciąga nowatorskimi rozwiązaniami pacjentów z całej Polski. Nowy, większy lokal to odpowiedź na powiększające się z każdym dniem grono zainteresowanych. "Zakładając Klinikę Tazbir zależało mi przede wszystkim na stworzeniu miejsca wyjątkowego, w którym pacjenci będą realizowali marzenia. Bezpieczeństwo medyczne i indywidualne podejście do każdego przypadku pozwoliły mi zrealizować ten cel" - mówi dr Marta Tazbir, założycielka Kliniki.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

25. października odbędzie się wyjątkowe otwarcie dla mediów, przyjaciół i partnerów kliniki, podczas którego przedstawione zostaną najnowsze trendy w medycynie estetycznej. Anti-aging VIVACY®, francuska gama wypełniaczy STYLAGE® oraz osocze bogato płytkowe Regeneris - specjalny program biostymulacji komórek skóry tzw. "wampirzy lifting", który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi. Gama stworzona przez francuskie Laboratorium Vivacy jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności w walce z oznakami starzenia się skóry. Prezentacja najskuteczniejszego urządzenia do modelowania sylwetki endermologie® Alliance, służącego naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Nowy wymiar endermologie® LPG - FIGHT FOR NATURAL BEAUTY, który redukuje tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i ujędrnienia skórę, skracając jednocześnie czas oraz liczbę powtórzeń zabiegu.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczyci ambasadorka Kliniki Tazbir - aktorka Grażyna Wolszczak. Klinika medycyny estetycznej dr Marty Tazbir specjalizuje się również w zabiegach Autologicznej Odnowy Komórkowej. Regenera Activa REVISAGE to innowacyjna metoda leczenia łysienia i stymulowania porostu włosów. Regenera Activa jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym przeszczep własnych komórek, co ma wiele zastosowań w medycynie regeneracyjnej. W wachlarzu zabiegów można również znaleźć bezinwazyjny lifting skóry HIFU UltraSkin II, endolifting wykonywany za pomocą lasera Fotona 4D, czy usuwanie blizn i rozstępów metodą lasera frakcyjnego eCO2. Ponadto nowy wymiar liftingu i biostymulacji, czyli dwukierunkowe, biowchłanialne nici ze stożkami - Silhouette-Soft™ - zabieg korekcji zwiotczenia skóry i redukcji oznak starzenia, najnowocześniejszy produkt dostępny obecnie na rynku.

Uroczyste otwarcie wyjątkowej kliniki Tazbir odbędzie się w klimacie inspirujących rozmów, wykwintnego menu i niecodziennego wystroju oraz najnowszych trendów florystycznych Flowerbox. Na uczestniczki wydarzenia będą czekały najwyższej jakości produkty kosmetyczne M'onduniq, należące do międzynarodowego konceptu Dermie Pharm. O wytworny poczęstunek zadba Bistro Pestka, a o wyborne prosecco - Jantoń, jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w Polsce. Oprawą fotograficzną zajmie się Karolina Jackowska oraz Karolina Pawelczyk. Wydarzenie pod patronatem Warszawy Kobiet.

Więcej informacji na: https://web.facebook.com/klinika.tazbir.lodz/?ref=br_rs http://klinikatazbir.pl