Oficjalne zdjęcia finalistek Miss Polonia 2017

Mat. prasowe
13.10.2017 16:36
Mat. prasowe

Mat. prasowe (Mat. prasowe)

Prezentujemy oficjalne zdjęcia 20 finalistek Konkursu Miss Polonia 2017. Dziewczęta pozowały przed obiektywem Malwiny Sulimy w wyjątkowo gorącej i seksownej stylizacji. Zaprezentowały się one w kostiumach kąpielowych Gabbiano, wyglądając niczym aniołki Victoria Secret! Makijaże uczestniczek wykonała marka Delia Cosmetics, o włosy zadbała marka Cameleo.

Tegoroczna gala finałowa Miss Polonia 2017 odbędzie się 26 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe 2018!

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Ruszyło także głosowanie sms na Miss Publiczności 2017! Wspierajcie swoje faworytki w drodze po koronę tej Najpiękniejszej! Wystarczy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.numer kandydatki na numer 73601 (koszt 3,69 zł z VAT/SMS).

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego pierwsza edycja odbyła się w 1929 roku w Warszawie. W ciągu 87 lat istnienia konkursu tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 38 Polek.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Dla wielu z nich konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Bogna Sworowska, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska - to niektóre z laureatek konkursu. Obecnie panującą Miss Polonia jest Izabella Krzan.

Mat. prasowe
Mat. prasowe