Instagram gwiazd: polscy projektanci

Kasia Wzorek
17.05.2016 10:05
Instagram

Instagram (Instagram gwiazd)

Instagram jest w modzie! A czy polscy projektanci są na Instagramie? Sprawdziliśmy TO!

Ania Kuczyńska Isola s|s 2016 has arrived #mokotowska61 #aniakuczynska #isola

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika aniakuczynska (@aniakuczynska)

Ania Kuczyńska - wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Jej Instagram to niezwykły zbiór inspiracji, na które składają się czarno-białe fotografie, moodboardy, zmysłowe kadry z filmów i sztuka, która jest nieodłącznym elementem pracy i życia projektantki.

<

we #LOVE #tomaotomo ?????? A MY KOCHAMY NASZYCH KLIENTÓW ?????? zrób zdjecie z #TOMAOTOMO i wrzuć #online #selfie #basic #bluzatomaotomo #butiktomaotomo #fashion #lover

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak (@tomaotomo_official)

TOMAOTOMO - ulubieniec gwiazd, od których kipi profil projektanta. Wśród tych najwierniejszych - Weronika Książkiewicz, Omena Mensah i Kasia Sokołowska. Ale Tomasz Olejniczak nie zapomina również o ukochanej mamie, której raz po raz dedykuje rodzinne selfie.

Praca wre ?? #workinprogress #newcollection #lukaszjemiol #soon #fashion #show #fashion #backstage

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika lukaszjemiol (@lukaszjemiol)

Łukasz Jemioł - to projektant z niezwykłą wyobraźnią. Jego Instagram to dokumentacja niezliczonych podróży, spotkań z przyjaciółmi (w głównej mierze celebrytkami i celebrytami) oraz wizyt wiernych klientów w jego warszawskim butiku.

Gosia Baczyńska - żaden profil polskiego projektanta nie zawiera aż tylu edytoriali. Instragram Gosi Baczyńskiej przegląda się jak magazyn z niezliczonymi sesjami zdjęciowymi. Piękne modelki w obiektywie najlepszych polskich fotografów i kreacjach, które zapierają dech w piersiach.

#blackbutterflies #eva #evaminge #evamingedesign #dress #

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Eva Minge (@eva_minge)

Eva Minge - profil pęka w szwach od selfie projektantki, dzięki którym możemy się dowiedzieć, gdzie wypoczywa, czym jeździ i w jakim jest nastroju. Dużą rolę w życiu Evy Minge odgrywają koty, które chętnie pozują do zdjęć, prezentując najnowsze trendy w kociej modzie.

Więcej o: