Marka KOMONO dostępna już w Polsce - na wyłączność w salonach Vision Express

"Unafraid to change" - tak brzmi motto KOMONO, rozpoznawalnej na całym świecie, belgijskiej marki akcesoriów i dodatków modowych. Wśród nich znajdują się wysokiej jakości, modne, a zarazem przystępne cenowo okulary przeciwsłoneczne. Od teraz, dzięki współpracy z siecią salonów optycznych Vision Express, również polscy klienci zyskują dostęp do linii produktów, które powstały, by celebrować pozytywny indywidualizm i odwagę w poszukiwaniu własnych ścieżek.

Ambicją KOMONO jest wprowadzanie innowacji i nowoczesnego designu do świata codziennych akcesoriów. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi, nieoczywistym rozwiązaniom kolorystycznym i futurystycznej estetyce, marka od 2009 roku skutecznie przekracza modowe granice, przynosząc powiew modowej świeżości i niekonwencjonalności.

- Jesteśmy dumni, że nasze okulary są już dostępne dla klientów Vision Express w Polsce. Ta współpraca to ważny krok w rozwoju KOMONO. Dzięki niej poszerzamy grono odbiorców i docieramy do nich z innowacyjnym wzornictwem i współczesną estetyką. Wierzymy, że połączenie doświadczenia lidera branży optycznej w Polsce w handlu detalicznym i budowaniu marki ze znajomością kultury młodzieżowej, którą cechuje się KOMONO, będzie niezwykle korzystne dla obu stron – mówi Anton Janssens, założyciel KOMONO.

KOMONO_Case

Andrzej Dalkowski, Dyrektor Marketingu Vision Express, dodaje:

- Cieszy nas, że możemy współpracować z tak innowacyjną marką jak KOMONO. Poprzez nowoczesne wzornictwo i unikalny styl na nowo definiuje ona pojęcie mody w świecie okularów. Dzięki naszej rozwiniętej sieci sprzedażowej w postaci ponad 220 salonów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepu internetowego, nowa kolekcja będzie dostępna dla wszystkich Klientów Vision Express. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z całą naszą nową ofertą!

Za sprawą współpracy obu marek w salonach Vision Express pojawiło się dziesięć topowych propozycji z portfolio KOMONO. Obok modeli bardziej klasycznych, jak Lulu i Devon, do Polski zawitały także te bardziej awangardowe, m.in. Poly czy Avery. W nowej ofercie znalazły się więc zarówno okulary proste, o delikatnych kształtach, jak i te odważnie wyróżniające się – o sześciokątnym konturze i z szerokimi zausznikami. Dzięki temu, jak zapewnia Vision Express, każdy znajdzie tu wzory odpowiednie dla siebie.

Jako głęboko zakorzenione w modowym środowisku Antwerpii – słynącym z bezkompromisowej wierności swojej wizji świata – projekty KOMONO odważnie wymykają się utartym schematom, wychodząc naprzeciw miłośnikom połączenia klasyki z innowacyjnością. W ten sposób powstają propozycje łączące pierwszoligowe inspiracje awangardowe z szeroką dostępnością. Wszystko po to, by każdy mógł pokazać, kim jest – i być, kim chce.

Linia KOMONO w Vision Express to produkty przygotowane z myślą o najbardziej wymagających gustach, a jednocześnie przystępne cenowo – modele z kolekcji dostępnej w Vision Express można kupić za 299 zł.