Eleganckie torebki na wielkie wyjście

Zobacz idealne torebki do stylizacji wieczorowych i nie tylko - wybór stylistki.

Sylwester rozpoczął nam intensywny czas, w którym mała, elegancka torebka jest najbardziej pożądanym i rozchwytywanym dodatkiem . Między innymi może dlatego właśnie warto zatroszczyć się o kolejny model w swojej kolekcji? Dobrze wiecie, że każdy powód jest dobry. Mamy dla Was przegląd eleganckich torebek , które zabierzecie ze sobą na specjalną okazję, a może nawet i bez okazji.

Eleganckie torebki to przede wszystkim klasyczne kopertówki . Prostokątny kształt i kolorystyka bazująca na palecie barw czerni, bieli, beżu i czerwieni. Idąc tymi prostymi wytycznymi znajdziemy całą masę stylowych dodatków w oryginalnych kształtach. Możemy wybierać pomiędzy sztywnymi lub miękkimi modelami - to już w zależności od tego, z jakimi torebkami jest nam wygodniej. Podobnie sprawa ma się ze sposobem noszenia torebki. Jedne z nas czują się o wiele swobodniej nosząc ja na łańcuszku czy pasku , z kolei w drugim obozie są fanki torebek do ręki. W naszych propozycjach każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Elegancja zazwyczaj idzie pod rękę z klasyką. Jednak nie oznacza to, że musimy zawsze sztywno trzymać się tej zasady. Jeżeli chcemy, aby nasza stylizacja była nieco bardziej oryginalna, możemy wybrać torebkę z połyskiem czy motywem wężowej skóry. W końcu mamy karnawał, a to najlepsza pora na stylowe wyróżnienie. Nawet - a może zwłaszcza - jeśli ma pozostać w kategoriach elegancji.

Elegancka torebka to kategoryczny must have każdej stylowej garderoby. Nie pozwól, aby to miejsce pozostało puste w Twojej szafie i wybierz coś z naszych propozycji. Na pewno przyda Ci się nie tylko na specjalną okazję.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.