Sportowe stylizacje dla fit maniaczki na trening miedzy świętami

Niektórzy nie odpuszczają ani na moment - stylowe zestawy na trening dla najwytrwalszych.

Nie odpuszczasz treningów nawet miedzy świętami? Brawo! Bycie fit to dla niektórych z nas już styl życia, więc dlaczego miałybyśmy rezygnować z przyjemności? Sport jest już nie tylko zdrowy, ale również modny, więc warto wyglądać stylowo już nie tylko na samej siłowni, ale nawet w drodze na trening czy po prostu - nosić się sportowo na co dzień.

Klasyczne kolory w wersji sportowej wyglądają równie dobrze, co wieczorową pora. Do czarnej bazy legginsy i top wybraliśmy czerwoną, puchową kurtkę obszyta futerkiem. Czarna, pakowna torebka zamiast torby sportowej? Czemu nie? Na pewno zmieścisz tam wszystkie potrzebne akcesoria.

Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka BonPrix, buty New Balance, torebka ZaraTop i legginsy Cardio Bunny, kurtka BonPrix, buty New Balance, torebka Zara Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka BonPrix, buty New Balance, torebka Zara Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka BonPrix, buty New Balance, torebka Zara

Pora na wyróżnienie z tłumu. Mocna, neonowa żółć na pewno Ci w tym pomoże. Świetnie będzie wyglądała do niej czarna, pikowana kurtka z lekkim połyskiem. Teraz wszyscy zwróca uwagę na Twoją fit sylwetkę!

Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Zara, buty New Balance, torebka Michale KorsTop i legginsy Cardio Bunny, kurtka Zara, buty New Balance, torebka Michale Kors Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Zara, buty New Balance, torebka Michale Kors Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Zara, buty New Balance, torebka Michale Kors

Po mocnych kolorach pora na pastelowy relaks. Ostatni zestaw to delikatne zestawienie szarości i rześkiego odcienia niebieskiego. Ekstrawaganckie wzory na spodniach dodają nowoczesnego charakteru całości. Odrobina pogody na szare, zimowe dni!

Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Cubus, buty New Balance, torebka Sabrina PilewiczTop i legginsy Cardio Bunny, kurtka Cubus, buty New Balance, torebka Sabrina Pilewicz Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Cubus, buty New Balance, torebka Sabrina Pilewicz Top i legginsy Cardio Bunny, kurtka Cubus, buty New Balance, torebka Sabrina Pilewicz

Do naszych stylowych zestawów dorzucimy coś ekstra. Ten gadżet na pewno przyda Wam się podczas zimowych treningów. Nowy produkt marki OS1st to opaska-skarpeta FS6+ , z którą unikniecie kontuzji. A wszystko dzięki temu, że zwiększa przepływ krwi do obciążonych tkanek w stopie i łydce, przez co zwiększa jej natlenowanie i redukuje stężenie kwasu mlekowego, zmniejsza obrzęki limfatyczne, co pozwala na szybszą regenerację i rozpoczęcie treningu. zwiększa przepływ krwi do obciążonych tkanek w stopie i łydce, przez co zwiększa jej natlenowanie i redukuje stężenie kwasu mlekowego, zmniejsza obrzęki limfatyczne, co pozwala na szybszą regenerację i rozpoczęcie treningu. Brzmi nieźle, prawda?

FS6+ od marki OS1stFS6+ od marki OS1st FS6+ od marki OS1st FS6+ od marki OS1st

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.