Tiulowe spódnice - idealne na świąteczne spotkania z rodziną

Sprawdź, dlaczego warto zaopatrzyć się w tiulowa spódnicę przed rodzinnymi spotkaniami. Stylistka poleca.

Tiul ma w sobie bezpretensjonalny wdzięk i dziewczęcy czar. Między innymi dlatego idealnie nadaje się na spotkania w familijnym gronie. Robi "grzeczne" wrażenie przy czym jest bardzo kobiecy. Balansuje na granicy casualu i stylu na specjalne okazje , choć z przewagą na tą druga stronę. Jednak odpowiednio ograna dodatkami tiulowa spódnica potrafi zrobić zniewalające wrażenie. Jak wpasować tiulową spódnicę w świąteczny klimat? Z przyjemnością podpowiadamy.

Tiulowa spódnica jest strojna sama w sobie, dlatego tworząc look na jej bazie trzeba być szczególnie ostrożnym z dodatkami. Tego typu spódnice pięknie prezentują się z monokolorystycznymi koszulami i prostymi bluzkami . Najlepiej stawiać na prostotę dobierając górę do tiulowych spódnic. Wówczas można świetnie ograć całość dodatkami.

Jeśli chcesz, aby Twoja stylizacja była bardziej elegancka - postaw na delikatne perły, które jeszcze bardziej podbiją klimatyczny urok i delikatność stylizacji. Jeżeli natomiast chcesz stworzyć bardziej "wyluzowany" look postaw na krótki sweterek , który włożysz w spódnicę. Załóż do stylizacji mocny akcent, np. naszyjnik lub większe kolczyki.

Jedną z największych zalet tiulowych spódnic jest to, że dzięki swojemu rozłożystemu fasonowi genialnie podkreślają wcięcie w talii. Dlatego też zamiast mini tiulowych spódnic na rodzinne spotkania lepiej stawiać na spódnice w kolano lub fasony o herbacianej długości (mniej więcej do połowy łydki), koniecznie z wysokim stanem. Po pierwszej jest to w dobrym tonie, a po drugie - wysoki stan przy tej długości optycznie doda nam kilka centymetrów i wysmukli sylwetkę.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.