Piękna suknia ślubna - zainspiruj się najnowszym lookbookiem Agnieszki Światły

Koniec roku - podsumowaniem modowych osiągnięć, czy może inspiracja do tworzenia nowych, pięknych kolekcji? Zobaczcie co nas urzekło w sukniach ślubnych od Agnieszki Światły.

Polska projektantka to zdecydowanie największe odkrycie tego roku. Kolekcje Agnieszki Światły - bo o niej mowa, mogliśmy podziwiać na pokazach w Londynie, Berlinie czy Lwowie. Projektantka jest laureatką, między innymi. " Oskary Fashion " czy " New Look Design ". Świtały tworzy przede wszystkim kreacje ślubne , którymi jesteśmy oczarowane, wieczorowe i koktajlowe .

Jej najnowsze dzieło - to kolekcja ślubna w stylu romantycznego boho , o którym wiele mówiło się w tym roku. Projektantka idąc wraz z trendem boho, sięgnęła po klasyczne, bardzo kobiece koronki i przezroczysty tiul . Jej suknie powstały na wzór modnych " naked dresses ".

Naked dressesNaked dresses Agieszka Świtały Agieszka Światły

Projektantka odważnie odkrywa ciało modelek, osłaniając je jedynie kwiecistymi, materiałowymi aplikacjami . Nawet proste, klasyczne spódnice, połączyła z ażurowymi górami .

suknie ślubnesuknie ślubne Agnieszka Świtały Agnieszka Śwaitły

W bardziej tradycyjnych modelach sukienek , projektantka skupia naszą uwagę na plecach, tam właśnie znajdują się głębokie dekolty ze zjawiskowymi haftami.

Dekolt na plecachDekolt na plecach Agnieszka Świtały Agnieszka Światły

To według nas najlepsza kampania sukien ślubnych , w tym roku. Z pewnością zapamiętamy ją na dłużej i skorzystamy z okazji podczas projektowania naszych własnych...

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA