Maffashion nową ambasadorką torebek Sabriny Pilewicz

Maffashion twarzą kolekcji torebek Sabriny Pilewicz. Jesteście zaskoczone? Bo my wcale.....

Najnowszą twarzą nowego modelu torebki od Sabriny Pilewicz , została Maffashion - czyli blogerka modowa , która podbija serca internautów w całej Polsce. Co jest takiego interesującego w najnowszej serii torebek o nazwie Ossi ? Poza tym, że są one małe, drogie i w sumie mało kto może sobie na nie pozwolić, można na nich wytatuować sobie dowolny wzór.

Torebka ma być zmienna, jak zmienna jest kobieta. Tak mówi o niej projektantka :

Inspiracją do stworzenia kolekcji "La donna e mobile" była kobieta i jej kluczowa cecha - zmienność. Taka też jest torebka OSSI. To pierwsza torebka, którą można w wyjątkowy sposób spersonalizować, tłocząc na niej... tatuaże!

No właśnie - tatuaże, a jeśli mówimy o nich, to mamy na myśli polskie, młode gwiazdki show-biznesu, które coraz częściej tatuują swoje ciała. Takim przykładem może być np. Julia Kuczyńska, której to podobno tatuaże zainspirowały projektantkę.

Jak wiemy Maffashion nie po raz pierwszy ma coś wspólnego z nazwiskiem Sabriny. Na blogu Julii, już jakiś czas temu mogliśmy oglądać stylizację z innymi modelami torebek od Pilewicz . Jest to wspaniała forma zaistnienia w sieci, dlatego też Sabrina wiedziała do kogo się zgłosić, chcąc wypromować swoją najnowszą kolekcję. Jednakże zastanawiamy się czy młoda, zdolna projektantka bierze pod uwagę fakt, że w większości to młode polki są główną grupą docelową szafiarki. A jak wiemy polskie, młode dziewczyny w tym wieku nie mogą sobie pozwolić na tak drogie torebki , bo koszt jednej to aż 550 zł.

W takim razie uważacie, że to dobry pomysł, aby to właśnie Maffashion reklamowała serię najnowszych torebek Sabriny ? A może wy skusicie się na zakup takiej małej torebeczki i naniesiecie na nią swój tatuaż?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.