Kolorowe obuwie sportowe - wyróżnij się na siłowni

Kolorowe buty sportowe to genialny pomysł na dodatkową porcję energii na siłowni - daj się pobudzić do działania ze stylem!

Siłownia to miejsce, gdzie możesz totalnei skupić się na sobie. Dlaczego więc nie skupić na sobie także spojrzeń innych? Jeśli tak jak my masz dosyć szarości na siłowni - zaczynamy zmiany od siebie! Wskakujemy w kolorowe dresy , buty i bierzemy się za siebie z podwójną porcją energii! Lekka presja patrzącego otoczenia może okazać się bardzo motywująca. Spróbujecie?

Mamy dla Was propozycje kolorowych butów sportowych, które na pewno wyróżnią się podczas treningu i dodadzą Wam zapału do ćwiczeń!

Color power

...czyli kolorowy misz-masz. Mamy dla Was propozycje butów sportowych w multikolorz e, które będa rewelacyjnym wyróżnieniem zarówno przy stylizacjach w ciemnych kolorach, jak również w jasnych tonacjach. Jednak radzimy, aby przy tak kolorowych butach wybrać zestaw w jednym (najlepiej ciemnym) kolorze. Wtedy butami osiągniemy zamierzony efekt zwrócenia uwagi. Będziesz "it girl" na swojej siłowni !

Kolorowe obuwie sporotweKolorowe obuwie sporotwe New Balance, Nike, Nike, Asics New Balance, Nike, Nike, Asics

W jednym tonie

To swojego rodzaju podstawa dla stylizacji total look na siłownię. Buty w jednej tonacji kolorystycznej rewelacyjnie wyglądają do ubrania sportowego w podobnych odcieniach, ale równie dobrze przy takiej opcji możesz postawić na bardziej zróżnicowany zestaw, tzn. bluzka czy stanik sportowy w innym kolorze niż spodnie sportowe. Ale total look poza kolorami czarnymi i szarymi chyba nie często zdarza się na siłowni, więc to dobra okazja, aby zmienić ten monotonny stan rzeczy.

Buty sportowe w mocnym kolorzeButy sportowe w mocnym kolorze Kappa, Nike, Nike, Reebok Kappa, Nike, Nike, Reebok

Black & white

To chyba jedna z ciekawszych opcji w temacie klasyki . Niby zostajemy przy standardowej opcji czerni i bieli, ale kolorowe akcenty robią nam ciekawy efekt w stylizacji. Poza tym możecie wybrać modne wzory, np. panterkę czy popękany efekt, przy czym utrzymany w tonacji black-white nie będzie wcale wyglądał abstrakcyjnie.

Czarno-białe buty sportowe z kolorowymi elementamiCzarno-białe buty sportowe z kolorowymi elementami Adidas, Nike Adidas, Nike

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.