Stylizacja na celowniku - Anja Rubik - zobacz jak wyglądała top modelka na imprezie Chanel w Londynie

Anja Rubki to jeden z naszych najlepszych wizytówek. Pracowita, zawsze nienagannie ubrana, inteligentna i zabawna. Zobaczcie jak tym razem wypadła!

Słynna na całym świecie modelka Anja Rubik to świetny przykład kobiety sukcesu. Choć niedawno ogłosiła, że rozstaję się ze swoim mężem, ona nadal tryska energią i zaraża uśmiechem. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją na imprezie Chanel zorganizowanej w Londynie.

Nie było to byle jakie wydarzenie, wystawa Chanel to nie tylko dawka wielkiej sztuki ale też jeszcze większa dawka mody! Na imprezie nie zabrakło ulubionych gwiazd głównego projektanta marki, oprócz Ani pojawiły się również - Cara Delevingne, Vanessa Paradis z córką, Rita Ora, Julianne Moore i Georgia May Jagger... oczywiście wszystkie ubrane od stóp do głów w projekty sygnowane Chanel .

Anja Rubik również na ten wieczór wybrała strój tego słynnego domu mody. Stylizacja, którą wybrała odróżniała się na tle innych, głównie za sprawą kapelusza! Choć trudno było też obojętnie przejść obok nieziemskiej koszuli, która jest prawdziwym arcydziełem. Modelka swój look wykończyła idealnie dobraną torebką wysadzaną perłami... no tak w końcu to Chanel, a Coco, założycielka marki je ubóstwiała.

Anja RubikAnja Rubik EastNews EastNews

Look wybrany przez Anje to strzał w dziesiątkę! Mimo klasycznego połączenia czerni i bieli to wszystko wygląda bardzo świeżo i nowocześnie... no i ten zabawny kapelusz! Jednak klasyka to zawsze świetny wybór!

Więcej o:
Copyright © Agora SA