Suknie wieczorowe w nowoczesnym stylu

Mały przegląd po współczesnych trendach wieczorowych. Gotowa na wielkie wyjście? Mamy idealne suknie.

Dzisiejsze bale i huczne imprezy salonowe to nie to samo, co chociażby 50 lat temu. Ale przyznamy bez wahania, że dzisiejszym sukniom wieczorowym polotu absolutnie nie brakuje. Jednak moda rządzi się swoimi prawami i nawet najbardziej wytworne modele sukien na specjalne okazje musza się jej poddać. Mamy dla Was przegląd najnowszych trendóww kreacji wieczorowych.

Transparentny motyw

Suknie wieczorowe z transparentnymi wycięciami wiodą prym szczególnie wśród gwiazd. Na czerwonym dywanie podziwamy i wzdychamy do coraz to odważniejszych celebrytek, które z gracją prezentują swoje wdzięki w sukniach od największych projektantów. My najciekawsze modele znaleźliśmy w propozcyjach marki TFNC. Pamiętajcie jednak, że fantazyjne wycięcia zaszyte delikatnym materiałem nie maja na celu pokazać "za wiele", a pobudzić wyobraźnię. A to duża różnica.

Idealna suknia wieczorowaIdealna suknia wieczorowa TFNC, BonPrix, TFNC, TFNC TFNC, BonPrix, TFNC, TFNC

Asymetria i konstrukcja

Największa elegancja tkwi w prostocie. Ta zasada ma się także do sukien wieczorowych. Jednak i w tym wypadku nastąpiły pewne modyfikacje. Obecnie bardzo modne są modele eleganckich sukien na specjalne okazje, które wygladają niema jak konstrukcje architektoniczne czy rzeźby. Co prawda nie jest łatwo o wielką abstrakcję, ale równie nie jest łatwo się w niej poruszać. Mimo tego przyznacie same, że modele sukni z motywami modernistycznymi wyglądają bardzo intrygująco i kobieco.

Współczesne suknie wieczoroweWspółczesne suknie wieczorowe Halston Heritage, Unique, Jarlo, Limango Halston Heritage, Unique, Jarlo, Limango

Prostota z błyskiem

Tutaj już nic dodawać nie trzeba. Ten rodzaj sukni koktajlowych opiera się na zasadzie minimalny fason + maks blasku. Wówczas nie potrzebujecie już żadnych dodatków. Wystarczy już tylko pewność siebie i zniewalający uśmiech. A resztę załatwi za Was suknia wieczorowa pełna blasku .

Suknie wieczorowe z połyskiemSuknie wieczorowe z połyskiem Lauren Ralph Lauren, Bcbgmaxazria, Miss Parisienne Lauren Ralph Lauren, Bcbgmaxazria, Miss Parisienne

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.