Trendy w modzie fitness - co się teraz nosi na siłowni?

Czasy, gdy ćwiczyłyśmy w starym podkoszulku odeszły w niepamięć. W co ubieramy się teraz?

Już dawno temu stare t-shity trafiły tam, gdzie ich miejsce, czyli do kosza, a nie na salę gimnastyczną. Czy aby zakup specjalnego ubrania na fitness nie jest jednak zbędnym wydatkiem? Otóż nie! Po pierwsze materiały używane przez typowo sportowe marki przepuszczają powietrze i odprowadzają wilgoć . Jest Ci więc wygodnie i bardziej komfortowo.

Nie bez znaczenia wbrew pozorom jest też to, jak wyglądasz! Czy nie masz tak, że bez makijażu, w potarganych włosach i starym dresie od razu zaczynasz się gorzej czuć? Gdy tylko zadbamy o swój wygląd, mamy więcej energii i chęci do działania . Tak samo działa to wtedy, gdy idziesz na aerobik!

sportowe stylizacjesportowe stylizacje najmodniejsze sportowe stylizacje mają przynajmniej jeden kolorowy element Najmodniejsze sportowe stylizacje mają przynajmniej jeden kolorowy element

Ubrania sportowe poddają się najróżniejszym modom. W tym roku stawiamy przede wszystkim na kolor ! Najmodniejsze barwy to żywe odcienie pomarańczu, różu, limonki, zieleni i żółci . Są osoby, które źle się czują w tak intensywnych kolorach. O nich również pomyślano tworząc ubrania i dodatki, gdzie jedynie jeden szczegół jest w intensywnych barwac h. Mogą to być zapięcia, fragment materiału lub chociaż sznurowadła w butach.

Barwne ubrania sportowe zachęcają do tworzenia wielokolorowych stylizacji . Dodadzą Ci energii i pozytywnie zmotywują do dalszego ćwiczenia. Spróbuj i przekonaj się sama!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.