Kolczyki w wielkim formacie - idealny dodatek do jesiennych stylizacji

Przegląd najciekawszych wzorów kolczyków w rozmiarze XXL - znajdź coś dla siebie!

Powracająca stylistyka retro narzuca nam pewne normy. Akcesoria nie są wyjątkiem - w końcu diabeł tkwi w szczegółach. Dziś skupimy się na dużych, spektakularnych kolczykach , które będą świetnym dopełnieniem naszych stylizacji w nadchodzącym sezonie. Duże kolczyki świetnie wyglądają do fryzur wystylizowanych na retro - przy dużej objętości, chustkach, którymi przepasamy włosy i dekadenckich klimatach nie może zabraknąć tego dodatku.

Mając na myśli modę minionych epok, pierwsze co przychodzi nam na myśl odnośnie kolczyków w dawnym klimacie to duże koła . W tym sezonie również sięgniemy po złote koła, które świetnie będą prezentowały się z dzwonami, skórzanymi i zamszowymi kurtkami.

Nie zapominamy o boho! Ten styl szczególnie kocha akcesoria i natłok klimatycznych dodatków. Oprócz dzwoniących bransoletek będziemy nosiły długie, zwisające kolczyki z różnymi "gadżetami": piórkami, koralikami, łańcuszkami, kamyczkami. Hippie girls wiedzą, co mamy na myśli i już pewnie zacierają ręce... Oczywiście nie zapominamy o hicie minionego i obecnego sezonu - frędzle ! Skoro możemy je nosić na ubraniach, butach i torebkach, czy ktoś jest w stanie powstrzymać nas, żeby nie założyć je na uszy? Nie wydaje nam się.

Romantyczna stylistyka glamour również nie stroni od pokaźnej biżuterii. Do takich stylizacji wybieramy subtelne kształty i czarujące wzory, np. kwiatki, ornamenty, ptaki itp. No i oczywiście to, co dziewczyny lubią najbardziej - diamenty! Póki co, te sztuczne też nieźle wyglądają.

Więcej o: