Sukienki koktajlowe pełne blasku - poczuj się jak milion dolarów!

Kamienie, cekiny, złote nici i błyskotki - szukamy sukienki z jubilerskiej wystawy

Nie ma miejsca na udawaną skromność - dziś stawiamy na blichtr, szał, blask i co tylko jeszcze chcecie! Minimalizm odkładamy do pracy, a po godzinach czujemy się jak gwiazdy na czerwonym dywanie . Sukienki koktajlowe pełne blasku pomogą nam olśnić nie jedną galę.

Jest kilka sprawdzonych sposobów na (dosłownie) olśniewającą sukienkę. Najprostszy to wybór sukienki z błyszczącego materiału lub wyszywana złotą lub srebrną nicią. Co by się nie działo - błyszczeć na pewno będzie. Wówczas możemy postawić na najprostszy krój, a zamierzony efekt nie zniknie.

Cekiny przeżywały czasy wzlotów i upadków. Nic dziwnego, gdyż nieumiejętnie dobrane na ubraniach i dodatkach potrafią wyrządzić więcej krzywdy niż faktycznie pomóc. Nie chcemy wyglądać jarmarcznie czy tandetnie. Do sukienki w całości pokrytej cekinam i najlepiej zrezygnować z dodatków biżuteryjnych lub postawić na totalną subtelność. Cekiny same w sobie robią już duży efekt, dlatego ważne, by umieć znaleźć złoty środek w całości stylizacji.

Kolejnym pomysłem może być sukienka koktajlowa z wyszywanymi fantazyjnymi wzorami, ornamentami i zdobieniami np. drobnymi sznureczkami z koralików. Możesz wybrać sukienkę w stylu lat 20. - prosty fason, opuszczona talia, ostry trójkątny dekolt i pięknie wyszywane koralikami wzory.

Ostatnia z naszych propozycji - to sukienki bogato zdobione kamieniami . Wyglądają najbardziej stylowo, a przy tym luksusowo. Najczęściej wybieramy sukienki koktajlowe ze zdobionym dekoltem lub wyszywanym pasem. Wersja "total glam" przewiduje kamienie od dekoltu do pasa Bo kto nam zabroni?

Let's shine! W nasze galerii znajdziecie suknie koktajlowe pełne blasku - teraz wystarczy tylko znaleźć okazję!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.