Cara Delevingne- ubierz się jak gwiazda filmu Papierowe Miasta

Jak wyglądała zjawiskowa top modelka, podczas kilku premier specjalnych, filmu "Papierowe miasta"?

Jak Cara Delevingne prezentowała się podczas premier i konferencji prasowych w ramach promocji filmu "Papierowe Miasta"?

Cara Delevigne to kolejna top modelka, która próbuje swoich sił w filmie. Po epizodycznej roli w "Annie Kareninie", Brytyjka musiała czekać aż trzy lata, żeby zagrać pierwszoplanową bohaterkę. Cara pojawiła się właśnie w filmie "Papierowe miasta", na podstawie powieści młodzieżowej autorstwa Johna Greena.

Ekipa produkcyjna podróżuje po całym świecie, w przypadku takich produkcji. Cara oraz partnerujące jej na planie Nat Wolff odwiedzili już Londyn, Berlin, Madryt, Paryż, Dydney, Nowy Jork i Los Angeles. Na każdej premierze i konferencji prasowej modelka prezentowała się w innej kreacji, w każdej zjawiskowo.

W Hiszpanii miała na sobie komplet Vatanika , a odwiedzając Berlin paradowała po czerwonym dywanie w looku od Mary Katrantzou z kolekcji Pree-Fall 2015.

Cara Delevigne w Hiszpanii i BerlinieCara Delevigne w Hiszpanii i Berlinie Cara Delevigne w Hiszpanii i Berlinie Groszki.pl

Cara Delevigne w Hiszpanii i Berlinie Groszki.pl

Podczas spotkania w londyńskim Claridges Hotel, YouTube Space LA i pokazie filmu w Nowym Jorku mogliśmy ją podziwiać w lookach od Sainta Laurenta .

Cara Delevigne w Londynie i Nowym JorkuCara Delevigne w Londynie i Nowym Jorku Cara Delevigne w Londynie i Nowym Jorku Groszki.pl

Cara Delevigne w Londynie i Nowym Jorku Groszki.pl

Szmaragdowa kreacja z premiery w Australii to dzieło Diona Lee.

Cara Delevigne w Londynie i AustraliiCara Delevigne w Londynie i Australii Cara Delevigne w Londynie i Australii Groszki.pl Cara Delevigne w Londynie i Australii Groszki.pl

A JUŻ NIEDŁUGO W KINACH PAPIEROWE MIASTA, NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ A WY?

 

Partner - materiał

zobacz Wybrane produkty w stylu gwiazdy

Więcej o: