Sukienka na ślub cywilny: znajdź z nami swój ideał!

Czy wiesz czym się kierować wybierając sukienkę na ślub cywilny? Sprawdź!

Ślub to ważna uroczystość, dlatego jego charakter podkreślamy odpowiednio dobraną stylizacją. Jaka powinna być sukienka Panny Młodej na ślub cywilny? Przede wszystkim elegancka . Ruszając na poszukiwania skup się na sklepach z sukniami koktajlowymi lub długimi sukniami wieczorowymi .

Drugą kwestią jest wybór koloru. Przyjęło się, że Panna Młoda wkłada sukienkę w odcieniach bieli lub pasteli . Może również postawić na żywe, energiczne kolory , ale powinna unikać czerni kojarzonej z żałobą. Coraz częściej przyszłe mężatki decydują się na założenie na ślub cywilny kreacji w bardzo mocnych kolorach, np. czerwonej . Jeśli dobrze czujesz się w takich barwach, nie ma powodu byś z nich rezygnowała w dniu ślubu!

Nie mniej ważne od dobrania odpowiednich barw w ślubnej stylizacji jest wybór właściwych fasonów. Zastanów się, co w swojej figurze chciałabyś podkreślić i świadomie wybieraj kroje sukienek. Jeśli jesteś szczupła i masz idealną figurę, możesz pozwolić sobie na obcisłą, ołówkową kreację . Panny Młode chcące co nieco ukryć powinny sięgnąć po sukienki etui z marszczeniami , które skutecznie zniwelują np. wystający brzuszek.

Należysz do osób, które nie są zadowolone ze swojej sylwetki? Z pomocą przyjdą pudełkowe sukienki , modny krój z rozszerzanym dołem, bombki i odcinane pod biustem kreacje w stylu empire . Każdy z tych fasonów ukryje zbyt szerokie biodra i podkreśli biust.

A na jaką sukienkę Ty się zdecydujesz?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Agora SA