Dwurzędowa marynarka na dwa sposoby

Może być ona oficjalna ale też bardzo sportowa. Sprawdź jak nosić dwurzędową marynarkę na dwa sposoby!

Dwurzędowa marynarka wcale nie musi być kojarzona tylko z pracowniczym uniformem. Takie okrycie może być traktowane jako lekki płaszczyk lub nawet jako seksowna bluzka!

Specjalnie dla Was przygotowałem dwie stylizacje . Pierwsza to typowo miejski look , lekko zniszczone spodnie, buty na grubej podeszwie i sportowy zegarek. Idealny na wypad ze znajomymi czy zwykłe wyjście, pod żakiet możesz założyć bluzkę na cienkich ramiączkach, wtedy rozepnij marynarkę by nadać jeszcze większego luzu.

Dwurzędowa marynarkaDwurzędowa marynarka kolaż: Groszki.pl kolaż: Groszki.pl

Druga stylizacja to propozycja nieco bardziej seksowna, ale odnajdzie się również w warunkach biurowych. Dwurzędową marynarkę połączyłem ze skórzaną spódnica w oryginalnym kolorze. Do tego czółenka ze skóry węża i zegarek. Dodatkowej pikanterii dodaje to, że pod żakietem nie ma bluzki! Jeśli wybierasz się na randkę, zamiast bluzki możesz założyć koronkowe body. Natomiast idąc do pracy świetnie sprawdzi się zwykła biała bluzka.

Dwurzędowa marynarka to propozycja dla każdej Pani która ceni sobie wielofunkcyjność ubrań. Taki żakiet to świetne wykończenie, które nie potrzebuję zbyt wiele by błyszczeć.

Partner - materiał

Produkty użyte w stylizacjach

Więcej o:
Copyright © Agora SA