Letnia narzutka - idealne zastępstwo dla bluzy

Na bluzę lub kurtkę bywa, że jest za gorąco. W takich chwilach ratuje nas letnia narzutka, zobacz przegląd najmodniejszych.

Temperatura i pogoda w lato bardzo lubi płatać nam figle. Wychodząc z domu jest upalnie, ale jednak po chwili czujemy lekki chłód. Jednak bluza lub kurtka to zbyt grube odzienie. Co nas może wiec uratować w takiej sytuacji? Odpowiedź jest jedna - letnia, lekka narzutka!

Nie jest ona ani za gruba, ani za cienka. Idealnie sprawdza się gdy poczujemy małe zimno. Dodatkowo pasuje ona dosłownie do wszystkiego i na każdą figurę . Czyni to z narzutki odzienie perfekcyjne. Będzie ona zarówno bardzo eleganckim wykończeniem koktajlowej sukienki, ale również będzie wyglądać bardzo nonszalancko połączona ze spodniami z wysokim stanem i krótkim topem.

Dla bardziej odważnych Pań może ona służyć również jako bluzka . Zaciśnięta paskiem w tali, połączona z dopasowanymi spodniami lub ołówkową spódnica, no i oczywiście szpilkami będzie prezentować sie bardzo seksownie i kobieco. Jest to jednak opcja typowo wieczorowa, więc na dzień zostańmy przy funkcji chroniącej przed chłodem.

Partner - materiał

najmodniejsze Letnie narzutki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.