Kostiumy kąpielowe dla noszących rozmiar 42+

Zobacz najładniejsze kostiumy kąpielowe, które bez trudu kupisz w rozmiarze XL lub większym.

Dobranie kostiumu kąpielowego, jeżeli nie ma się figury modelki może być prawdziwym wyzwaniem. Zazwyczaj panie noszące rozmiar 42 lub większy mają problem, by kostium odpowiednio podtrzymywał biust, nie spłaszczając go przy tym lub aby biodra czy brzuch wyglądały szczuplej.

Zazwyczaj panie noszące większy rozmiar decydują się na kostiumy jednoczęściowe , co jest dobrym pomysłem, jeżeli sięgniemy po modelujące sylwetkę modele . Dla pań o figurze jabłka świetnie sprawdzą się modelujące kostiumy jednoczęściowe bez ramiączek, które zbliżą optycznie sylwetkę do klasycznej klepsydry. Panie z większym biustem powinny kierować się przede wszystkim tym, aby kostium jednoczęściowy miał wbudowany biustonosz - dzięki temu będziemy mieć pewność, że kostium utrzyma biust i nada mu ładny kształt.

W większych rozmiarach rzadko możemy dostać klasyczne bikini. Nic dziwnego, ponieważ modele te sprawdzają się tylko u bardzo szczupłych kobiet z mniejszymi piersiami. Dla pań noszących rozmiar XL lub większy dużo lepiej sprawdzą się klasyczne dwuczęściowe kostiumy kąpielowe . Warto wybierać modele z usztywnianym biustonoszem na szerszych ramiączkach . Spełni on dwie funkcję - u pań z dużym biustem będzie doskonale podtrzymywał piersi, zaś panie z szerszymi biodrami nadadzą sylwetce równych proporcji. Sylwetki zbliżone do gruszki powinny sięgać też po bardziej zabudowane majtki.

Jeżeli masz problem z tym, by kostium leżał dobrze w górnych i dolnych partiach ciała, zdecyduj się na zakup biustonosza i majtek osobno .

Zastanawiasz się jak dobrać kostium kąpielowy do sylwetki? Sprawdź nasz poradnik.

Partner - materiał

kostiumy kąpielowe w rozmiarach 42+

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.