PROFEMED Sport i Rehabilitacja - medycyna dla aktywnych

PROFEMED Sport i Rehabilitacja to nowa placówka grupy LuxMed - dla tych, którzy chcą żyć aktywnie i zdrowo oraz potrzebują w tym wsparcia profesjonalistów.

Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu - to słowa, które dziś brzmią niezwykle aktualnie, choć ich autorem jest żyjący w XVI w. królewski lekarz Wojciech Oczko. LuxMed rozpoczął nową działalność w myśl tej zasady.

Większość z nas niestety prowadzi siedzący tryb życia i niezbyt systematycznie lub w ogóle nie uprawia sportu. Właśnie dla takich osób powstała nowa placówka grupy LuxMed - PROFEMED Sport i Rehabilitacja. Fizjoterapeuci i rehabilitanci maja za zadanie pomóc osobom, dla których sport i ruch nie są codziennością oraz wspomóc osoby, które wymagają rehabilitacji. Z kolei aby zapobiegać urazom, PROFOMED proponuje szereg badań i treningów, które mają za zadanie wzmocnić nasze mięśnie, kości oraz kondycję.

Co dla tych, którzy trenują regularnie? Dla osób, którym sport nie jest obcy, specjaliści z PROFEMED Sport i Rehabilitacja proponują zajęcia i ćwiczenia, które pomogą w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Dodatkowym plusem jest poszerzenie swojej wiedzy, dzięki czemu łatwiej będzie uniknąć urazów i kontuzji w przyszłości.

Pierwsza placówka PROFEMED Sport i Rehabilitacja została już uruchomiona i funkcjonuje przy ul. Bobrowieckiej 1 w Warszawie.

Partner - materiał

Najmodniejszy stój sportowy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.