Stylizacje gwiazd z pokazu Gosi Baczyńskiej

Specjalnie dla Was wybraliśmy trzy najlepsze stylizacje gwiazd z pokazu Gosi Baczyńskiej.

Prezentacja najnowszej kolekcji Polskiej projektantki było hucznym wydarzeniem na salonach. Na pokazie nie zabrakło przyjaciół Baczyńskiej jak i gwiazd. My jak zawsze przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

Spośród wszystkich najbardziej spodobały się nam trzy Panie - Monika Olejnik , Kasia Struss i Edyta Herbuś . Postawiły na seksowy, ale nie wyuzdany look, z ciekawymi dodatkami. Wszystkie wybrały długość mini, która pokazała ich zgrabne nogi.

Monika Olejnik wybrała koronkową sukienkę w bardzo modnym kolorze śliwki. To co urzekło nas najbardziej w jej stylizacji to buty i torebka w ostrym różowym kolorze. Dzięki takiemu połączeniu stylizacja dostała pazura i zyskała na nowoczesności.

Monika OlejnikMonika Olejnik KAPIF

KAPIF

Specjalnie na pokaz Gosi Baczyńskiej z USA przyleciała Kasia Struss . Polska top modelka zaprezentowała się w krótkiej, seksownej jedwabnej sukience, która oczywiście jest projektu Baczyńskiej. Ciekawy print idealnie podkreślił urodę młodej Kasi.

Kasia StrussKasia Struss KAPIF KAPIF

Wybór projektu Gosi Baczyńskiej był również trafny dla Edyty Herbuś . Tancerka i aktorka wybrała koszule zdobioną orderami i rockową skórzaną mini. Całość wykończyła botkami od Giuseppe Zanotti i mała czarną kopertówką z miękkiej skóry marki Bulgari.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś WBF

WBF

A wam, która stylizacja spodobała się najbardziej?

Partner - materiał

Ubrania i dodatki w stylu gwiazd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.