Gladiatorki - buty sezonu

Gladiatorki to najmodniejsze buty sezonu, zobacz najgorętsze wzory!

Buty typu gladiatorki wyszły z wojowniczej areny i zawędrowały na nasze stopy. Te wygodne sandały występują w najróżniejszych postaciach - wysokie szpilki, płaskie, na słupku... i tak dalej, i tak dalej. Wybór jest naprawdę szeroki. Łączy je jednak jedna charakterystyczna cecha, wszystkie są wysoko sznurowane, bądź zapinane.

Najmodniejsze to te w odcieniach beżu, brązu i czerni . Ale nie ważne jaki kolor Ty wybierzesz, warto wiedzieć, że wszystkie gladiatorki czują się świetnie w towarzystwie zwiewnych sukienek w tylu hipi lub boho, krótkich szortów czy spódnic (najlepiej tych dopasowanych - ołówkowych). Każdej stylizacji nadają one mocniejszego wyrazu, możesz wyglądać niczym zadziorna wojowniczka, ale z klasą! Świetne jest również to, że nie maja one ograniczenia wiekowego. Może je założyć zarówno 15 latka jak i 50 latka, i każda będzie wyglądać w nich świetnie. Ważne tylko by stopy były odpowiednio wypielęgnowane ;).

Gladiatorki to typ obuwia, który obowiązkowo musi wmaszerować krokiem defiladowym do Twojej garderoby! Gwarantuję, że z nimi wakacje będą niezwykle udane.

Materiały partnerów

wybór naszego stylisty

Więcej o: