Kombinezony - niecodzienny sposób na kobiecość

Kombinezony były bardzo popularne w latach dziewięćdziesiątych i najwyraźniej wracają do łask. Lato 2015 rysuje się właśnie pod znakiem kombinezonów, więc może warto się do nich przekonać?

Kombinezony nie powinny kojarzyć się nam z robotami drogowymi czy kosmosem. Stały się bowiem stylową częścią garderoby nowoczesnej kobiety.

Chcąc pojechać na piknik czy za miasto, a może wyglądać świetnie a wciąż czuć się wygodnie podczas spaceru z ukochanym? Kombinezon świetnie sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. Wystarczy założyć do niego kilka delikatnych dodatków jak pasek lub bransoletka, do tego trampki i gotowe. Okazuje się, że wieczorem mamy romantyczną kolację? To także nie problem - potrzebujemy tylko innego makijażu, szpilek i możemy włożyć na siebie ten sam kombinezon, w którym byłyśmy na spacerze.

Mnogość wzorów, fasonów i długości sprawia, że kombinezon jest świetnym wybawianiem w wielu przypadkach. Od luźnych wyjść, po eleganckie spotkania. Dobrze dobrany stanowi wspaniały element kobiecej garderoby. No i nie mamy problemu z tym co włożymy na górę, a co na dół ;) Należy pamiętać jednak, że niskie dziewczyny nie będą w kombinezonach wyglądać zbyt korzystnie. Dużo lepiej sprawdzi się on u osób wysokich.

Zobacz przegląd naszych propozycji:

Materiały partnerów

mint&berry Kombinezon oliwka zobacz >

Paper Dolls Kombinezon cream zobacz >

adidas Originals LOTUS Kombinezon multcolor zobacz >

TOP SECRET KOMBINEZON DAMSKI DŁUGOŚĆ REGULARNA czarny SKB0021CA zobacz >

Dorothy Perkins Kombinezon różowy zobacz >

kombinezo K145 czarny zobacz >

Coton Du Monde Kombinezon biały zobacz >

Kombinezon Figl 314 zobacz >

Skunkfunk kombinezon granatowy/biały zobacz >

Więcej o:
Copyright © Agora SA