Trend alarm: boyfriend jeans

Boyfriendy podbiły serca fashionistek na całym świecie! Polubisz ten trend?

Jeansy, które wyglądają jak pożyczone od chłopaka, to hit tego sezonu, który przeniesie się także na jesień i zimę 2014/15. Blogerki i vlogerki modowe ukochały ten trend, który zestawiają na trzy sposoby - z dodatkami ciężkimi i męskimi, kobiecymi i seksownymi, albo dziewczęcymi i lekkimi. Takie spodnie to dobra inwestycja, bo moda na nie jeszcze chwilę się utrzyma, a wygody i komfortu, zwłaszcza po długich latach noszenia wyłącznie obcisłych rurek (nie macie już dość?), nie można im odmówić.

Boyfriend jeansBoyfriend jeans kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

Nie wiemy jak wy, ale my cieszymy się, że rurki powoli zostają wyparte przez inne, wygodniejsze modele. Obok królujących boyfriendów można znaleźć w sklepach coraz śmielej pojawiające się mom jeans, dzwony i bermudy. Ciekawe, czy to początek końca ery na skinny jeans - jak myślicie?

Zajrzyjcie do GALERII i wybierzcie dla siebie jedne z najmodniejszych spodni sezonu, czyli boyfriend jeans, których ceny wahają się od 39,90 do 199 zł. Z pewnością pokochacie je tak, jak pokochały je wielbicielki mody z całego świata!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.