Torebki Deichmann na sezon jesień-zima 2013/2014

Deichmann to nie tylko obuwie - to także torebki, które znajdziemy w najnowszej kolekcji.

Wśród jesienno-zimowych propozycji tej niemieckiej marki znajdziecie torebki wykonane z materiału lub ekologicznej skóry, zdobione dżetami i ćwiekami , nawiązujące stylem do modnego obecnie trendu rockowego.

Projektanci Deichmanna przygotowali fasony odpowiednie na co dzień i na wieczór. W asortymencie pojawiły się zarówno pakowne "torebki" , do których zmieścisz damski bałagan, jak i eleganckie kopertówki .

Deichmann Deichmann  kolaż Groszki.pl kolaż Groszki.pl

W przypadku tej marki kwestią sporną pozostaje jedynie wykonanie. Z pewnością wiele z was spotkało się z opinią (bądź przekonało się na własnej skórze), jakoby jakość marki mogła budzić zastrzeżenia. Osobiście nie mam żadnych negatywnych doświadczeń i wiem, że za produkty zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy nie warto przepłacać. A na ceny produktów marki Deichmann raczej nikt nie narzeka.

Jeśli lubicie bawić się modą i nie chcecie wydawać majątku na pojawiające się co sezon nowości, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Obejrzyjcie najnowszą kolekcję torebek w  GALERII i dajcie znać, co wpadło wam w oko.

Wśród jesienno-zimowych propozycji tej niemieckiej marki znajdziecie torebki wykonane z materiału lub ekologicznej skóry, zdobione dżetami i ćwiekami, nawiązujące stylem do modnego obecnie trendu rockowego.

Projektanci Deichmanna przygotowali fasony odpowiednie na co dzień i na wieczór. W asortymencie pojawiły się zarówno pakowne "torebki", do których zmieścisz damski bałagan, jak i eleganckie kopertówki.

W przypadku tej marki kwestią sporną pozostaje jedynie wykonanie. Z pewnością wiele z was spotkało się z opinią (bądź przekonało się na własnej skórze), jakoby jakość marki mogła budzić zastrzeżenia. Osobiście nie mam żadnych negatywnych doświadczeń i wiem, że za produkty zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy nie warto przepłacać.  A na ceny produktów marki Deichmann raczej nikt nie narzeka.

Jeśli lubicie bawić się modą i nie chcecie wydawać majątku na pojawiające się co sezon nowości, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Obejrzyjcie najnowszą kolekcję torebek w GALERII i wybierzcie coś dla siebie.

Więcej o: