Wiosenne spodnie dla twojej figury: przegląd i porady

Nie wystarczy wyglądać modnie; trzeba jeszcze wyglądać dobrze. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem spodni na sezon wiosna/lato 2013, przeczytaj nasze porady. Równie ważne jak to, żeby wyglądać modnie jest to, by wyglądać dobrze. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem spodni na sezon wiosna/lato 2013, przeczytaj nasze porady

Nie zawsze to co, jest na topie, pasuje do naszej figury i osobowości. Czasem warto zapytać o radę koleżankę, czy hit sezonu, który robi na nas wrażenie, współgra z naszym "ja". Zabierzmy ją na zakupy.

Jeśli jednak nie mamy kogo zabrać, pamiętajmy o wskazówkach, które pomogą dokonać właściwego wyboru.

1. Kobiety, które mają chłopięcą figurę , lepiej będą wyglądały w rozszerzanych ku dołowi dzwonach.

2. Nikt tak dobrze nie będzie wyglądał spodniach w stylu retro, jak drobne i filigranowe panie. Jeśli do nich należysz, wykorzystaj to.

3. Kobiety o rubensowskich kształtach najkorzystniej będą prezentowały się w spodniach w kant.

4. Jeśli masz figurę w kształcie tzw. gruszki, czyli szerokie biodra i masywne uda , załóż spodnie w podłużne paski. Dzięki nim optycznie ukryjesz swoje niedoskonałości - pod warunkiem, że nie będą zbyt dopasowane.

5. Wzorzyste spodnie poszerzą uda u osób, które mają szczupłe nogi i masywny tułów.

6. Dla dziewczyn, które marzą, by mieć nogi niczym Anja Rubik , polecamy spodnie z wysokim stanem.

Sztuka doboru ubrań polega na tym, by się dobrze ubrać - ale nie przebrać.  W GALERII znajdziecie modele spodni odpowiednie dla każdej figury.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.