Jesienne kapelusze - przegląd

Zobaczcie jakie kapelusze możemy kupić w sklepach tej jesieni.

Historia kobiecych nakryć głowy jest bardzo długa i obejmuje zarówno czapeczki noszone w domu, jak i efektowne kapelusze wyjściowe. Dawniej pełniły one oczywiście funkcję praktyczną, chroniąc twarz przed słońcem i kurzem, ale przede wszystkim jednak były ozdobą i częścią modnego stroju. Kobiety wówczas posiadały w swojej szafie po kilka kapeluszy na różne okazje i były one nieodłączną częścią ich garderoby.

Obecnie kapelusze odpowiadają głównie tym z nas, które lubią eksperymentować z modą i uwielbiają być zauważone. Może jednak wrócić do tego zwyczaju i zaopatrzyć naszą garderobę w finezyjne nakrycia głowy?

Szczególnie, że kapelusze to wielki hit tegorocznej jesieni i zimy. Najlepsze są te z dużym rondem i te stylizowane na złote lata dwudzieste . Popularne sieciówki na szczęście nie ograniczyły swojego asortymentu tylko do tych dwóch rodzai nakryć głowy i do wyboru w sklepach mamy trilby , fedory , panamy ... istne kapeluszowe szaleństwo! Więc puśćmy wodze fantazji i zaopatrzmy się na jesienne dni w nowe, kolorowe kapelusze, przecież nakrycia głowy są takie stylowe i tajemnicze!

Zajrzyjcie do naszej kapeluszowej galerii !

Groszki w Twoim telefonie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.