Agnieszka Światły - kolekcja wiosna 2011

Kolekcja eleganckich, wieczorowych sukni z odkrytymi ramionami autorstwa projektantki Agnieszkę Światły.

Agnieszka Światły to projektantka mody , laureatka konkursu Gryf Fashion Show 2008 w kategorii Haute Couture z kolekcją Extravaganza, finalistka "Oskary Fashion 2006" oraz "New Look Design 2008".

To sporo mówi o niej jako o profesjonalistce. Jej kolekcja to zbiór bardzo eleganckich , wieczorowych sukni , takich z wyższej półki, które warto mieć w szafie w razie nagłej i niespodziewanej imprezy ze strojami wizytowymi. Nadają się nawet na czerwony dywan, o czym świadczy częsta współpraca Agnieszki z gwiazdami naszego rodzimego showbiznesu.

Sukienki Agnieszki Światły reklamuje i nosi prywatnie Ilona Felicjańska, tu: 1600 zł

I tu część z was pewnie natychmiast przestanie czytać, bo skoro stroje te noszą gwiazdy, to na pewno nie nadają się one dla zwykłych kobiet. Ceny są wysokie , to fakt, ale jak na suknię na wielką okazję, nie zwalają wcale z nóg. To ceny sukienek na wesela, które mieszczą się w okolicy 1200 zł, choć mogą i sięgać 2500 zł .

Oczywiście, większości z nas na nie nie stać, ale w czasach gdy nie stać nas też na to by czegoś nie znać, nie wiedzieć lub nie być na bieżąco, nie wolno nam przegapić tej kolekcji, bo sukienki zwyczajnie są atrakcyjne dla oka i dobrze uszyte .

Obowiązuje długość do kolan, podkreślona talia, odsłonięte ramiona . Często są to stroje typu bustier, które dobrze prezentują się na imprezach z pewną dozą etykiety. Są eleganckie, odkrywają trochę ciała, ale nikogo nie szokują swoją ekstrawagancją. Do łask u projektantki wraca szyfon i satyna , fantazyjne drapowania zdobią doły sukienek, podczas gdy góra pozostaje gładka.

W kolorystyce najbardziej zwraca uwagę fuksja , niebieski i granat , które wspomagane są przez szarość i czerń.

Kolekcja ta w zasadzie jest poza trendami, bo została zaprojektowana tak, by przez kilka lat mogła cieszyć się powodzeniem na imprezach, nie będą to więc zmarnowane pieniądze.

Stroje szyte są często na specjalne zamówienie , więc nie trzeba martwić się o dopasowanie ich do sylwetki.

Zwróćcie uwagę na długą, czarną suknię z włoskiej tkaniny z włosiem czy oryginalną suknię ślubną .

Do kupienia: sklep internetowy saltandpepper .

Uwaga: obejrzyjcie film z kolekcją Agnieszki Światły w roli głównej:

Więcej:

Nowy sklep internetowy Dresscode

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.