Bielizna Obsessive na Walentynki

Nowa kolekcja bielizny Obsessive udowadnia, że romantyzm może być seksowny.

Nie macie chyba wątpliwości, że bielizna to połowa sukcesu w walentynkowy wieczór. Szukamy czegoś zalotnego, kobiecego, seksownego ale zarazem dziewczęcego. Chcemy wzbudzać tkliwość ale zarazem pożądanie.

Wydaje nam się, że taki efekt da się osiągnąć z bielizną marki Obsessive . Nowa, walentynkowa kolekcja nie zrujnuje wam kieszeni a będzie długo służyła w odświętne dni.

Linia My Bijou to ognista czerwień , przezroczysty materiał zdobiony aplikacjami w małe groszki, koronka , paski do pończoch, a do tego błyszczące kamienie . Obowiązkowe gorsety , ozdabiane błyskotkami, do tego stringi. Spodoba wam się też czerwona, kusa koszulka do spania, choć na pewno do spania ona nie służy.

Ceny : stringi 29 zł , gorset 69 zł , halka 65 zł .

Obsessive, linia walentynkowa, Blasco Corset, 69 złObsessive, linia walentynkowa, Blasco Corset, 69 zł Obsessive

Obsessive, linia walentynkowa, Blasco Corset, 69 zł

Linia Corazone odchodzi od czerwieni na rzecz różu i pasuje chyba do młodszych dziewczyn. Kusa haleczka Corazone dress, wiązany na szyi komplet Corazone top&thong oraz absolutnie urocze body Corazone teddy doskonale sprawdzą się nie tylko podczas walentynkowego wieczoru. Bielizna odsłania sporo ciała, szczególnie body, ale wykonana jest z elastycznego materiału, więc co nieco pomoże ukryć.

Ceny : body 59 zł , halka 65 zł , bluzeczka + szorty 59 zł .

Producenci bielizny erotycznej doskonale wiedzą jak łączyć materiały, kroje i dodatki, aby uzyskać bardzo pożądany efekt. Drobne detale mogą czasem zupełnie zmienić wygląd . Róż zmienia się w elegancką kreację w połączeniu z ponadczasową czernią, a biel doskonale współgra z koronkami. W zależności od nastroju można dowolnie bawić się kolorami i dzianinami.

Uwaga : podane ceny są sugerowane przez Obsessive , mogą się zmienić w innych sklepach internetowych.

Więcej:

Walentynki w kształcie serca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.