Wiosenne torebki Kazar

Kazar na wiosnę to eleganckie, ale i bardziej codzienne torebki. Materiałowe, w jasnych kolorach, skórzane i lakierowane.

Bardzo lubimy eleganckie , wręcz seksowne, torebki Kazara . Lakierowane, sztywne, bardzo stylowe, w zdecydowanych kolorach czerni i czerwieni . Dlatego cieszymy się, że pojawiają się też w kolekcji wiosennej, bo lubimy to, co już znamy - szczególnie jeśli linia torebek jest odświeżona i pojawia się w niej model zbliżony do kuferka.

Jeszcze bardziej jednak lubimy rzeczy nowe, które pokazują, że marka potrafi dostosować się do trendów i okoliczności. Z brawami witamy modele patchworkowe , które będą jak znalazł dla kobiet chcących nosić choćby jeden modny akcent (patchworki królowały w latach 70.), skoro na co dzień obowiązuje je klasyka.

Kazar proponuje też torebki ozdobione skórzanymi kwiatami , ale w sposób nie przesadny (bardzo ciekawa sztywna torebka z trzema kwiatami przy wykończeniu), lub całe w marszczeniach - małe falbanki. Znajdziemy tu i pastelowe rysunki kwiatów, i odchodzący trochę w zapomnienie wzór zwierzęcy .

Na zwykłe, weekendowe wyjścia można polecić skórzaną listonoszkę w kolorze kości słoniowej i wcale szykowne worki . Kazar przygotował też skórzane modele wzorowane na plażowych koszykach z wikliny, w wersji czerwonej i niebieskiej.

Kazar, kolekcja wiosna 2011Kazar, kolekcja wiosna 2011 Kazar, materiały prasowe

Kazar, wiosna 2011, model jeszcze niedostępny

W zasadzie każda z nas znajdzie tu coś dla siebie, bo kolekcja jest bardzo różnorodna i zaspokaja potrzeby dorosłej kobiety , która musi mieć inną torebkę na przyjęcie, inną do pracy, jeszcze inną do biegania po mieście i na wypady za miasto.

Część kolekcji już jest dostępna w sklepach , reszta pojawi się niebawem.

Więcej:

Wiosenna kolekcja Kazar - zwiastun

Więcej o: