Karnawałowa kolekcja Diverse

Od 27 grudnia w wybranych salonach Diverse możemy znaleźć nową, karnawałową kolekcję Time to Party.

Diverse to inaczej różnorodność co oznacza, że na pierwszym planie stawia inspiracje płynące z trendów i stylu życia obecnego na ulicach największych miast, kultury klubowej, sportów ekstremalnych oraz ze wszystkich innych miejsc i społeczności, gdzie styl życia determinuje modę.

Dlatego stroje z nowej kolekcji Time to Party nie krępują ruchów i pozwalają się czuć na imprezie swobodnie a przy tym dobrze wyglądać. Elegancja w wersji Diverse jest niewymuszona, z luzem i bez zadęcia.

W kolekcji damskiej pojawiają się eleganckie żakiety, bluzki oraz modne sukienki i spodnie . Znajdzie się również karnawałowy kombinezon i tunika , która w zestawieniu z sylwestrowymi akcesoriami jak torebki i paski, tworzą modną stylizację imprezową. To dla partnerek - panowie mogą założyć elegancką koszulę a pod nią koszulki z oryginalnymi nadrukami.

Diverse, Time to Party, 49,90 złDiverse, Time to Party, 49,90 zł Diverse

Torba Lolo, Diverse, Time to Party, 49,90 zł

Karnawał Diverse 'widzi' na czarno - ten kolor dominuje w ubraniach, wzbogacany elementami kobaltu, srebra i szarości. Monotonię faktur rozbija połysk lakierowanych dodatków i błyszczących nadruków.

Zobacz więcej na www.diversesystem.com w zakładce kolekcja.

Pełną listę salonów znajdziesz  na profilu Diverse'a na Facebooku.

Więcej:

Karnawał w stroju Zemełki & Pirowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.