Jakob Kosel i Karolina Pisarek w kampanii Apart. Zobacz efekty sesji!

Uczestnicy 'Top Model' w obiektywie Marcina Tyszki! Zobacz, jak poradzili sobie finaliści programu w sesji ślubnej w kampanii Apart!

Jak radzą sobie uczestnicy Top Model po programie?

Na losy uczestników 'Top Model' często nie ma wpływu wygrana w programie. W pracy w modelingu największe znaczenie mają wymiary i osobowość, których często brakuje wybranym przez telewidzów zwycięzcom. Ostatnia edycja Top Model przyniosła obfite plony w nowe talenty. Tuż po finale programu, w którym wygrał Radek Pestka , zaczęły dochodzić do nas wiadomości o nowych zleceniach finalistów w dużych kampaniach i pokazach. Niedługo po tym mogliśmy zobaczyć Jakoba Kosela w pokazie Roberta Kupisza , a Karolina Pisarek została twarzą kampanii La Mania , której dyrektor kreatywną jest Joanna Przetakiewicz. Dużo słyszy się również o sukcesach Andre Whyte, Natalii Gulkowskiej i coraz bardziej znanej Karolinie Gilon , która została prowadząca jednego z programów telewizyjnych.

Kampania Apart

Jakiś czas temu, w mediach pojawiły się zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej nowej kampanii Apart . W sesji ślubnej wzięli udział Karolina Pisarek i Jakob Kosel . Oboje walczyli w finale o wygraną, ale ostatecznie nie udało im się zgarnąć nagrody, pomimo iż Jakob był dla wielu faworytem. Modele podpisali kontraty z agencją Avant Models i jak na razie bardzo dobrze radzą sobie w modelingu. Jakob oprócz pozowania na sesjach, chodzi w wielu pokazach polskiech projektantów. Wielu wróży mu międzynarodową karierę ze względu na idealne proporcje ciała i świetną twarz.

Zachwycające efekty sesji

Zdjęcia do nowej kampanii Apart wykonywał Marcin Tyszka , który zasiadał na jednym z foteli jurorskich w programie i fotografował uczestników podczas z sesji w programie. Aż trudno oprzeć się od słów zachwytu! Karolina i Jakob wyglądają rewelacyjnie. Są młodzi, bije od nich świeżość i naturalność. Pozują jak zakochani! Oto efekty kampanii:

Sesja ślubna ApartSesja ślubna Apart Apart Apart

Sesja ślubna ApartSesja ślubna Apart Apart Apart

Sesja ślubna ApartSesja ślubna Apart Apart Apart

Sesja ślubna ApartSesja ślubna Apart Apart Apart

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

Więcej o: