Burza włosów - 5 trików na szybkie zwiększenie objętości Twojej fryzury

Zobacz jak w szybki sposób osiągnąć burzę włosów i zachwycić wszystkich gęstymi włosami.

Każdej z nas zdarza się, że nie mamy czasu, aby porządnie zająć się swoją fryzurą. Wychodzimy wtedy w pośpiechu z domu, a wygląd naszych włosów pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić, aby szybko nadać swojej fryzurze objętości ? Mamy kilka sprawdzonych trików.

1. Zmień przedziałek

Jeżeli nosisz przedziałek na jednej stronie, a chcesz dodać włosom objętości , to spróbuj przeczesać przedziałek na drugą stronę. Twoje włosy, które są przyzwyczajone przykładowo do układania się na lewą stronę po przeczesaniu na prawą będą lekko odstawać od skóry, co da wrażenie większej objętości . Po przeczesaniu lekko polakieruj fryzurę na górze przy przedziałku, aby włosy nie wróciły na swoje poprzednie miejsce. Efekt ten jeszcze bardziej spotęgujesz, jeżeli przed zrobieniem przedziałka przeczeszesz włosy trzymając głowę w dół.

2. Suszenie

Suszenie włosów również może Ci pomóc. Jeżeli nie masz czasu na mycie, to zrób to "na sucho". Włosy skrop jedynie odrobiną wody, aby nie uszkodzić ich gorącym strumieniem powietrza. Suszarkę nastaw nie nie zbyt gorący powiew i susz z głową do dołu. Kiedy już weźmiesz głowę w górę, natychmiast polakieruj włosy. Zapewni Ci to wrażenie gęstych włosów.

3. Suchy szampon

Suchy szampon to ratunek nie tylko na przetłuszczające się włosy , ale pomaga również nadać objętości. Nałóż go na całą głowę przy korzeniach włosów i lekko wmasuj w skórę. Potem wyczesz resztki szamponu trzymając głowę w dół. Ten sam rezultat otrzymasz również używając dziecięcej zasypki.

4. Warkocz albo kucyk

Dobrym sposobem na zakamuflowanie opadniętych włosów jest uczesanie ich w warkocz albo kucyk. Aby jednak nadać fryzurze objętości, lekko natapiruj włosy u nasady, a dopiero potem zwiąż w kucyk albo zapleć w warkocz. W takiej fryzurze z pewnością nikt nie zauważy, że chciałaś coś ukryć.

5. Krótkie cięcie

Jeśli masz problem z płaską fryzurą dosyć często, to powinnaś pomyśleć o zmianie uczesania. Dobrym wyborem będzie krótsza fryzura o długości maksymalnie do ramion. Powinnaś zdecydować się także na pocieniowanie, gdyż proste włosy dodatkowo sprawiają, że fryzura wygląda płasko.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: