Modna pepitka w kolekcji Top Secret

Zobacz modny wzór jakim jest pepitka w kolekcji Top Secret.

W sezonie jesiennym modne są różne wzory od tych geometrycznych po kolorowe i fantazyjne. Na topie są wzory roślinne, grochy, pasy oraz krata, a w tym także i drobna pepitka .

Pepitka pojawiła się w jesiennej kolekcji marki Top Secret . Projektanci marki połączyli ten wzór z oversize'owymi formami oraz klasycznymi fasonami, dzięki temu powstała niepowtarzalna kombinacja. Do wyboru mamy drobną pepitkę oraz jej większą i przeskalowaną wersję.

Kolorystyka opiera się głównie na kolorze granatowym, kobalcie i czerni. Tło dla tych barw stanowi stonowana melanżowa szarość oraz rozjaśniona biel. Poniżej przedstawiamy Was dwie propozycje stylizacji z pepitką :

Top SecretTop Secret pepitka i denim pepitka i denim

Pepitka świetnie wygląda z denimem, dlatego ciepły kardigan z przeskalowaną pepitką został połączony z jeansami lub denimową sukienką oraz dodatkami w pasujących kolorach.

Top SecretTop Secret Top Secret - pepitka i szarość Top Secret - pepitka i szarość

Druga propozycja to zestawienie pepitki z szarością . Stylizacja z materiałowymi spodniami albo na bardziej oficjalne okazje z sukienką lub spódnicą. Do tego czarne botki lub szpilki oraz szare dodatki.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: