Balmain x H&M - prezentacja najgorętszej kolaboracji sezonu - nasza relacja

Kolekcja Balmain dla H&M niebawem w zasięgu waszych rąk, a tymczasem zobaczcie naszą relację z prezentacji prasowej. Było zachwycająco!

Ostatnimi dniami kolaboracja Balmain i H&M była głównym tematem na językach świata mody. Krok po kroku w mediach przedstawiano kolejne etapy pracy Oliviera Rousteing'a nad projektami, pierwsze gotowe kreacje, pierwsze zdjęcia kampanii, a dwa dni temu w Nowym Jorku odbył się spektakularny pokaz kolekcji wieńczący wspólne dzieło dyrektora kreatywnego paryskiego domu mody Balmain i szwedzkiej sieciówki H&M. Nie wiem jak Wy, ale my po prostu nie mogliśmy się doczekać. Teraz z czystym sumieniem możemy Wam powiedzieć, że warto było czekać.

#hmbalmaination - prezentacja kolekcji#hmbalmaination - prezentacja kolekcji #hmbalmaination - prezentacja kolekcji #hmbalmaination - prezentacja kolekcji

W kolekcji Balmain x H&M znajdziecie to, co najlepszego ma do zaoferowania popularna szwedzka marka w połączeniu z zachwycającymi projektami światowej sławy domu mody. Olivier Rousteing, cudowne dziecko Balmain, genialnie oddał połączenie haute couture z rockowym pazurem , charakterystycznym dla jego projektów. Rousteing nie poszedł na żadne kompromisy projektując kolekcję dla H&M. Znajdziecie tu przede wszystkim wyraziste sylwetki, mocne kolory, proste formy bogate w misterne zdobienia, które dobrze znamy z pokazów Balmain. Nie ma tu miejsca na skromność, ale o nudzie nikt nawet nie waży się wspomnieć!

Zoom na detal

Nie sposób pominąć misternych detali, bez których kolekcja nie wywołałaby tylu ochów, achów i naszych westchnień. Są to w pierwszej kolejności charakterystyczne dla projektów Oliviera Rousteing'a bogato (i ręcznie!) wyszywane zdobienia, grube sploty na ciężkich materiałach, biżuteryjne wstawki . Oczywiście takie zabiegi mają swoją cenę - sukienki trochę ważą, ale gdy tylko je założycie przyznacie bez najmniejszego "ale", że jest to słodki ciężar. Poza tym w kolekcji zachwycają biżuteryjne dodatki - pierścionki, kolczyki, bransolety, a także paski, które są idealnym dodatkiem do dopasowanych sukienek .

Detale w kolekcji Balmain x H&MDetale w kolekcji Balmain x H&M Detale w kolekcji Balmain x H&M

Detale w kolekcji Balmain x H&M

A teraz zerknijcie na kolekcję z naszej perspektywy...

 

Kolekcja trafi do dwóch polskich sklepów H&M (Warszawa, ul. Marszałkowska 104/122, Kraków, Galeria Krakowska), a także będzie dostępna online.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: