Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach!

Zjęcia z długo wyczekiwanej kampanii oraz lookbook ubrań zaprojektowanych przez modelkę - musicie to zobaczyć!

Długo wyczekiwana limitowana kolekcja Georgii May Jagger dla Reserved miała swoją oficjalną premierę 17 września. Ubrania zaprojektowane przez słynną modelkę trafiły do wybranych salonów marki w Polsce i za granicą.

 Georgia May Jagger dla Reserved Georgia May Jagger dla Reserved   Georgia May Jagger dla Reserved Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach!

Ekskluzywna linia zaprojektowana przez córkę Rolling Stones'a , topmodelkę i twarz Reserved od razu stała się obiektem zainteresowania mediów i klientów w Polsce. Jeszcze zanim ujawniono detale dotyczące współpracy informacja zelektryzowała wszystkich wielbicieli mody i stylu Georgii May Jagger . Niedługo później Georgia zdradziła swoje inspiracje, do których należało jej rodzinne miasto - Londyn. Zapowiedziała też, że w linii sporo będzie praktycznych i pięknych rzeczy "ready to wear", które są odzwierciedleniem jej własnego stylu. Praca nad kolekcją zajęła modelce i zespołowi Reserved kilka miesięcy, podczas których oprócz zrealizowania projektów i prototypów wykonano także promocyjną sesję zdjęciową oraz ekskluzywny film "making of".

Kolekcja składa się z ponad 40 elementów. Są to ubrania najwyższej, jakości, wykonane z użyciem szlachetnych materiałów takich jak skóra, kaszmir, jedwab . Oprócz sukienek, koszulowych bluzek, topów, spódnic, żakietów i płaszczy dostępne będą też akcesoria. Styl ubrań jest wyrazisty, seksowny, zawiera cytaty z męskiej szafy i odniesienia do ikon muzyki. Mocno nawiązuje do najgorętszych trendów w globalnej modzie. Wszystkie projekty zdecydowanie osadzone są w stylistyce lat 70 , lecz zostały odpowiednio unowocześnione. W kolekcji wykorzystano modne koronki, deseń w tzw. tenis, angielską kratę. Kolorystyka linii jest stonowana, oparta na klasycznym zestawie czerni, ecru, granatu i czerwieni z akcentami pudrowego różu.

Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach!Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach! Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach! Kolekcja Georgia May Jagger dla Reserved już w sklepach!

Reserved jest pierwszą marką, która zatrudniła Georgię May Jagger w charakterze projektantki ubrań. Modelka reklamuje produkty Reserved od 2013 roku. W sezonie SS 2015 wystąpiła w kampanii w towarzystwie mamy Jerry Hall i siostry Lizzy Jagger i był to pierwszy raz, gdy trzy słynne modelki zapozowały w komercyjnej sesji jednocześnie.

W naszej galerii możecie zobaczyć sesję wizerunkową z Georgią oraz produkty z kolekcji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA