Przegląd ubrań i dodatków w kolorze musztardowym

Zobacz nasz przegląd ubrań w najmodniejszym kolorze sezonu jesiennego!

Kolor musztardowy będzie jednym z najmodniejszych kolorów nadchodzącej jesieni. Pasuje do jesiennej kolorystyki, gdyż podczas jesieni możemy go zaobserwować niemal wszędzie wokół nas, szczególnie na pięknych jesiennych kolorach spadających liści.

Kolor ten będzie najlepszy dla pań o nieco ciemniejszej karnacji, ciemnej oprawie oczu oraz ciemniejszych włosach. Jednak blondynki też nie powinny się go obawiać pod warunkiem, że będzie występował raczej na dolnych częściach stylizacji albo jako dodatek. Stanowczo odradzamy total look w tym kolorze, gdyż wygląda dosyć dziwne i może za bardzo rzucać się w oczy.

Musztardowy najlepiej skomponuje się z takimi kolorami jak czerń, brąz, granat, denim oraz z odcieniami szarości. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonana do tego koloru, to dodawaj go do swojej garderoby powoli. Możesz zacząć np. od butów w tym kolorze albo od torebki.

Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd najciekawszych ubrań i dodatków w kolorze musztardowym. Może pośród nich znajdzie się coś, co Cię zaciekawi.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o: