Barwy ziemi w jesiennej kolekcji Reserved

Barwy ziemi to kolory kojarzące się z jesienią. Zobacz paletę proponowaną przez Reserved. W galerii zdjęć czeka na Ciebie prawie 20 propozycji znanej marki!

Barwy ziemi to kolory, które pasują większości z nas. Możesz je nosić jako total look lub tylko jako dodatek do stylizacji.

Barwy ziemi w jesiennej kolekcji ReservedBarwy ziemi w jesiennej kolekcji Reserved Barwy ziemi w jesiennej kolekcji Reserved Barwy ziemi w jesiennej kolekcji Reserved

W total looku w kolorach ziemi najładniej prezentują się kobiety o ciepłym kolorze włosów: miodowym blondzie, kasztanowym czy rudawym. Są to barwy wręcz stworzone dla nich. Jeśli nie należysz to tej grupy, wcale nie musisz rezygnować np. z koloru beżowego. Stosuj go jednak z umiarem. Jeden akcent w zupełności wystarczy. Może to być jasnobrązowa kurtka lub miedziane spodnie.

Kolory ziemi możesz łączyć z bielą i czernią lub z denimem. Ładnie powinny wyglądać również w towarzystwie niektórych odcieni zieleni oraz fioletu. Z jesiennymi kolorami świetnie współgra złoto, które często jest elementem zdobienia butów czy torebek.

W galerii zdjęć znajdziesz prawie 20 produktów w kolorach ziemi z jesiennej kolekcji Reserved. Zajrzyj!

Więcej o: