Góry latem - stylizacje na wyjazd w góry

Wybierasz się w góry? Może nasze stylizacje pomogą Ci w pakowaniu ubrań. Zobacz!

Latem zazwyczaj na wyjazd wybieramy miejsca blisko wody lub ciepłe kraje blisko morza. Jednak góry mogą okazać się także całkiem ciekawym wyborem. Piękne krajobrazy, aktywny wypoczynek, spacery i niezapomniane wspomnienia. Góry latem mają wiele do zaoferowania. Jeżeli, więc zdecydujesz się na takie wakacje, to warto pomyśleć o odpowiednim stroju. Dziś specjalnie dla miłośniczek górskich szlaków przygotowaliśmy dwie stylizacje, które mogą przydać się podczas wyjazdu.

Góry1Góry1 Góry1 Góry1

Podczas spaceru po górskich szlakach najważniejsza jest wygoda, dlatego nasze pierwsze zestawienie składa się z letniej bluzy z kapturem, która ochroni Cię przed kaprysami pogody albo prażącym słońcem. Pod nią możesz założyć t-shirt lub top, abyś w razie czego mogła zdjąć bluzę, kiedy będzie Ci za gorąco. Spodnie wybierz luźne i najlepiej długie. Krótkie spodenki nie ochronią Cię przed ewentualnymi otarciami. Najwygodniejsze będą spodnie dresowe. Raczej zrezygnuj z szortów, są one mało praktyczne. Do tego oczywiście odpowiednie buty outdoorowe, plecak oraz okulary przeciwsłoneczne, abyś bez obaw mogła podziwiać górskie widoki. Praktyczny może okazać się też bidon z wodą. Pamiętaj, że nawadnianie organizmu podczas spacerów w upale jest bardzo ważne!

Góry 2Góry 2 Góry 2 Góry 2

Pamiętaj też, że będąc górach na pewno nie będziesz spacerować po nich całymi dniami, dlatego przydadzą Ci się też ubrania codzienne, które będziesz mogła założyć np. na przechadzkę po mieście. My proponujemy romantyczną stylizację z kwiecistą sukienką i czerwono-brązowymi dodatkami. Wygodnie i elegancko. Torba typu shopper pozwoli Ci spakować dodatkowo np. sweter oraz pomieści zakupione pamiątki.

Partner - materiał

zobacz ubrania ze stylizacji i inne propozycje

Więcej o:
Copyright © Agora SA