Camaieu: zobacz najnowszy lookbook marki!

Mamy zdjęcia z lookbooka Camaieu. Jesteś ciekawa, jakie nowości proponuje francuska marka odzieżowa? Zajrzyj!

Dominującymi trendami w kolekcji Camaieu na jesień/zimę 2015 są krata, denim i marynarskie akcenty rodem z lat 60'. Dwa z nich znamy już z poprzedniej zimy, ale warto zauważyć pewne zmiany.

Popularność kraty sprawiła, że z koszul i spódnic przeniosła się również na płaszcze, kurtki, marynarki i garnitury. W kolekcji Camaieu przybiera mniejsze lub większe rozmiary i najczęściej występuje w odcieniach szarości. Znajdziesz też kilka egzemplazy ubrań w znacznie bardziej wyrazistych barwach.

Ciekawostką jest zastosowanie w kolekcji na nadchodzący sezon motywów marynistycznych , które zazwyczaj kojarzą nam się z latem. Zestawienie czerwieni, granatu, bieli oraz marynarskich pasków to klasyka rodzaju. W tym sezonie można je jednak dowolnie miksować z szarymi spodniami czy marynarką.

Co nam najbardziej wpadło w oko? Żółty sweter kojarzący się z ciepłymi barwami jesieni. Podobnych kolorów użyto w dość monochromatycznej stylizacji z żółtymi spodniami. To idealna propozycja dla brunetek i rudowłosych!

A Wam co najbardziej podoba się spośród propozycji z najnowszego lookbooka Camaieu?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Agora SA