Joanna Krupa na pokazie Joanny Klimas: jaką stylizację wybrała?

Zobacz, jaką stylizację wybrała Joanna Krupa na prezentację kolekcji Joanny Klimas!

Joanna Krupa na prezentację kolekcji Joanny Klimas wybrała neoprenowy top z głębokim dekoltem oraz tiulową spódnicę z hologramowymi paskami mieniącymi się najróżniejszymi kolorami projektu duetu BOHOBOCO z kolekcji SS15. Całość zwieńczyły srebrne szpilki peep toe .

25.06.2015 Warszawa Pokaz nowej kolekcji Joanny Klimas N/z Joanna Krupa fot Artur Zawadzki/REPORTER25.06.2015 Warszawa Pokaz nowej kolekcji Joanny Klimas N/z Joanna Krupa fot Artur Zawadzki/REPORTER 25.06.2015 Warszawa Pokaz nowej kolekcji Joanny Klimas N/z Joanna Krupa fot Artur Zawadzki/REPORTER 25.06.2015 Warszawa Pokaz nowej kolekcji Joanny Klimas N/z Joanna Krupa fot Artur Zawadzki/REPORTER

Czy jest coś co Wam w tym looku nie pasuje? Co sądzicie o cukierkowym, różowym lakierze wyglądającym z nosków butów? Czy nie jest odrobinę zbyt słodki do tej stylizacji? Odnoszę wrażenie, że z całością nie gra również modna bransoletka . A jakie jest Wasze zdanie?

Mocną stroną tego looku jest delikatny makijaż oraz prosta fryzura . Podoba nam się również czarny top pięknie podkreślający figurę oraz ciekawa spódnica. Co Wy na to?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o: