Georgia May Jagger for Reserved - Backstage kampanii jesiennej

Zobacz kulisy powstawania nowej kampanii jesiennej marki Reserved z udziałem Georgii May Jagger.

Georgia May Jagger , córka sławnego rockmana Mika Jaggera, znana jest przede wszystkim jako twarz marki Reserved. Od jakiegoś czasu możemy ją oglądać w niemal każdej kampanii Reserved. Teraz wcieliła się także w rolę projektantki i stworzyła nową kolekcję na jesień.

Klimat nowej kolekcji utrzymany będzie w rockandrollowym stylu. Znajdziemy w niej, więc seksowna koronkę, skórę oraz zmysłową czerwień. Inspiracją do powstania kolekcji była wielokulturowość Londynu, jego niepowtarzalność oraz pierwszeństwo w kreowaniu trendów.

Młoda modelka i projektantka wybrała swoje ulubione kolory jak: czerń, granat, écru, czerwień i blady róż. Zaprojektowała kilkadziesiąt modeli, wśród których znajdziemy spodnie, koszule, sukienki, topy, kurtki a nawet płaszcze. W projektach dominują tkaniny naturalne - jedwab, kaszmir, skóra. Oprócz zmysłowej czarnej koronki wykorzystała hit sezonu - nadruk w tenis. Zamierzeniem kolekcji było stworzenie nonszalanckiej odzieży, która będzie łatwa w noszeniu i komponowaniu swoich własnych zestawów.

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z backstage'u jesiennej kampanii. Oprócz samej sesji zdjęciowej powstanie także film dokumentalny obrazujący pracę nad powstaniem całej kolekcji. My już nie możemy doczekać się jesieni z Reserved.

Partner - materiał

zobacz wybór naszej stylistki

Więcej o: