Sinsay Run&Fun

Sieciówka Sinsay, ulubiona przez warszawskie dziewczyny wypuściła nowy lookbook, tym razem na sportowo czyli Run&Fun.

Sinsay to kolejna marka, która idzie na równi z trendami i promuje zdrowy styl życia. W najnowszej kampanii na lato 2015 proponuje nie tylko stroje kąpielowe ale i stroje do ćwiczeń. Żeby nie leniuchować za bardzo podczas upalnego lata, Sinsay proponuje wygodne i kolorowe rozwiązania do biegania czy też na pilates, siłownie, zumbę. W sklepach polskiej sieciówki znajdziemy modne bluzy, szorty, legginsy, koszulki, staniki sportowe oraz buty. Czerwiec to czas wyprzedaży, zaczynają się wakacje, tłumnie do galerii przybywają mamy z dziećmi w celu uzupełnienia garderoby swoich pociech. W wielu sklepach znajdziemy masę promocji, czasami nawet do -50%. Jako, że uwielbiamy promocje musimy pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci.

Materiały partnerów

Zdrowy tryb życia

Czasami sklepy zmieniają ceny produktów specjalnie na wyższą przekreślając ją i dając inną nową już po zniżce. Okazuje się wtedy, że wcale nie zapłaciliśmy mniej za wymarzone buty czy sukienkę. Czasami również zdarzają się promocje 2 za 1. Gdzie również widnieje podstęp, ceny są tak zmienione, żeby te 2 produkty można było korzystnie sprzedać. Okazuje się wtedy, że niestety nie zapłaciliśmy kwoty za 2 produkty jak za 1. Zbliża się upalne lato, więc królować będą teraz kostiumy kąpielowe, szorty, zwiewne sukienki i bluzki na ramiączka.

Materiały partnerów

Coś dla Ciebie

Największe okazje można znaleźć wtedy na dziale ubrań cieplejszych, tych, które teraz się na pewno nam nie przydadzą, lecz sięgniemy po nie jak zrobi się zimniej. Promocje czy obniżki cen są dla nas ratunkiem żeby nie pozbywać się całej wypłaty na jedne buty ale przy okazji jeszcze można kupić sukienkę. Kwotę jaką przeznaczyliśmy na jeden produkt wykorzystamy na dwa. Dlatego kochamy takie promocje ale pamiętajmy żeby w głową ich szukać i nie dać się nabrać na podmienione ceny.

Materiały partnerów

Sportowe lato

Więcej o: