Edyta Herbuś i Anna Wendzikowska na pokazie Paprocki&Brzozoswki - która wyglądała lepiej?

W poniedziałek 25 maja odbył się pokaz mody Paprocki&Brzozowski. Zobacz zdjęcia!

Duet Paprocki&Brzozowski zaprezezntował swoją najnowszą kolekcję na jesień/zima 2015/2016 pod nazwą Plants oraz regularną kolekcje Premium . Pokaz odbył się w industrialnych wnętrzach Praskiej Drukarni. Zamierzeniem projektantów było stworzenie kolekcji, w której kobiety będą czuły się po prostu kobieco i niepowtarzalnie. Duet zainspirowany sztuką nowoczesną, głównie malarstwem, postawił na czerń i biel, a motywem przewodnim całej kolekcji były nieregularne printy.

.. Pokaz Paprocki&Brzozowski jesień/zima 2015/2016/ 38 PR Pokaz Paprocki&Brzozowski jesień/zima 2015/2016/ 38 PR

Podczas pokazu wykorzystane zostały rajstopy marki Gatta w lamparcie cętki oraz inspirowane malarstwem ekspresjonistycznym pokryte czarnymi "zaciekami". Dzięki temu idealnie wkomponowały się w całą oprawę kolekcji. Warto dodać, że marka Gatta współpracuje ze znanymi projektami i markami już od jakiegoś czasu. Współpracowała min z bizuu, Gosią Baczyńska, Michałem Szulcem, MMC oraz Robertem Kupiszem. Jest partnerem ich pokazów, ale także wspólnie z nimi tworzy limitowane kolekcje rajstop. Co sezon partneruje także projektantom podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Materiały partnerów

zobacz rajstopy gatta

Na pokazie pojawiło się także mnóstwo gwiazd. Naszą uwagę przyciągnęły jednak dwie - Edyta Herbuś i Anna Wendzikowska . Obie panie postawiły na dość różne od siebie stylizacje. Edyta wybrała krótką czarną koktajlową sukienkę z seksownymi przezroczystościami i dodającą uroku falbanką wokół talii. Do tego bardzo naturalnie wyglądający makijaż i falowane, rozpuszczone włosy. Zaś Anna Wendzikowska postawiła na kobiecą fuksję i modną w tym sezonie asymetrię. Suknia kokieteryjnie odsłaniała jedną nogę aż powyżej kolana. Dla utrzymania równowagi dekolt sukni był całkowicie płytki, co czyniło ją niezwykle elegancką propozycją.

.. Edyta Herbuś/Anna Wendzikowska/Paprocki&Brzozowski/38PR Edyta Herbuś/Anna Wendzikowska/Paprocki&Brzozowski/38PR

Nam obie stylizacje bardzo się podobały i nie umiemy wybrać lepszej. A Wam, która z nich bardziej przypadła do gustu?

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.