Marynarski styl od Bonprix

Zobacz przegląd ubrań w marynarskim stylu od Bonprix.

Klasyczne połączenie bieli i granatu okraszone czerwienią to kwintesencja stylu marynarskiego. W kolekcji Bonprix odnajdziemy całą gamę ubrań, które sprawią, że poczujemy letni słoneczny klimat i powiew morskiej bryzy. Styl marynarski od sezonów nie wychodzi z mody. Po pierwsze dlatego, że jest bardzo uniwersalny - pasuje do każdego wieku, figury i typu urody. Po drugie jest synonimem wygody i relaksu. Miękkie tkaniny i komfortowe kroje są idealnym wyborem na letnie eskapady. Świeża biel, nadmorski błękit oraz energetyczna czerwień pobudzają letnią wyobraźnię - Bonprix zaprasza na pokład!

W marynarskiej kolekcji znajdziemy, więc modne sukienki oraz bluzki w charakterystyczne dla tego stylu pasy, ale nie zabraknie także ciekawych dodatków, które jeszcze bardziej pomogą podkreślić marynarską stylizację. Pojawią się także buty, które idealnie pasują do tego looku.

W naszym przeglądzie powyżej znajdziesz modele poszczególnych ubrań wraz z cenami.

Klasyczne połączenie bieli i granatu okraszone czerwienią to kwintesencja stylu marynarskiego. W kolekcji bonprix odnajdziemy całą gamę ubrań, które sprawią, że poczujemy letni słoneczny klimat i powiew morskiej bryzy. Styl marynarski od sezonów nie wychodzi z mody. Po pierwsze dlatego, że jest bardzo uniwersalny - pasuje do każdego wieku, figury i typu urody. Po drugie jest synonimem wygody i relaksu. Miękkie tkaniny

i komfortowe kroje są idealnym wyborem na letnie eskapady. Świeża biel, nadmorski błękit oraz energetyczna czerwień pobudzają letnią wyobraźnię - bonprix zaprasza na pokład!

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.