Mohito Simple Office

Obejrzyj nową linię marki Mohito - Simple Office.

Marka Mohito wypuściła na rynek nową linię Simple Office idealną do stworzenia profesjonalnego biznesowego looku. Ubrania biurowe rządzą się swoim prawami i niekiedy to, jak się ubierasz ma wielki wpływ na to, jak postrzega cię otoczenie oraz twoi współpracownicy. Ubiór zależy także od stanowiska jakie się zajmuje. Dzięki Simple Office będziesz mogła zawsze wyglądać stosownie i profesjonalnie.

Nowa linia Mohito stanowi niezwykłą alternatywę dla kobiet, które znudzone są typowymi biurowymi "mundurkami w monotonnej kolorystyce i fasonach. Simple Office charakteryzuje się przede wszystkim dbałością o kobiecość, dlatego znajdziemy tu podkreślające sylwetkę kroje dodające klasy każdej kobiecie. Nie zabraknie zgrabnych marynarek począwszy od fasonów o lekko wydłużonym kroju, przez dopasowane modele z klapami, kończąc na krótkich, podkreślających talię żakietach. Marynarki z powodzeniem można zestawiać z klasycznymi spodniami cygaretkami, ołówkowymi spódnicami lub wykorzystać jako dodatek do sukienki. Tworząc linię, projektanci skupili się także na zaprezentowaniu bogatej oferty koszuli i eleganckich bluzek - dostępnych w wersji z rękawem lub bez.

Ciekawym motywem jest wykorzystanie modnej w tym sezonie kratki Vichy, która doskonale wkomponowuje się w kolorystykę całej kolekcji. Dopełnienie kolekcji stanowią akcesoria w postaci butów na wysokim obcasie lub biżuteryjnych, stylowych zegarków. Uwagę przyciągają także duże torby, które będą w stanie pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy każdej bizneswoman.

Nową kolekcję możesz obejrzeć u nas w galerii powyżej. Zapraszamy do oglądania.

Materiały partnerów

Więcej o: