Fryzury ślubne

Specjaliści Balmain Hair podpowiadają, jakie fryzury ślubne będą modne w tym roku i jak je wykonać. Może któreś uczesanie Cię zainspiruje?

Wraz z nadejściem wiosny zaczyna się czas ślubów. Nie jest tajemnicą, że każda panna młoda na długo przed tym ważnym dniem myśli o fryzurze ślubnej. Może zainspirują Was propozycje specjalistów marki Balmain Hair?

Romantyczne fale

Romantyczne fale to najlepsze uczesanie dla tych z Was, które chcą wyglądać dziewczęco i delikatnie. Możesz część pasemek upiąć z tyłu głowy, dzięki czemu nie będą przeszkadzały podczas wesela. Panny młode ceniące naturalność mogą poprosić o wykonanie fali różnej objętości z dwóch stron głowy. Z jednej niech to będą grube i duże loki, z drugiej nieco mniejsze. Jeśli długość Twoich włosów nie pozwala na wykonanie tej fryzury skorzystaj z doczepianych pasm!

Kok

Kok może być wykonany na wiele różnych sposobów i jest jedną z najczęściej wybieranych przez panny młode fryzur. Jego popularność wiąże się nie tylko z elegancją, ale również wygodą. Odpowiednio spięte włosy pozostaną na swoim miejscu podczas całego wesela, a fryzura nie przestanie wyglądać idealnie nawet rano.

Chcąc zrobić nieco bardziej ekstrawagancki kok stwórz fale w plażowym stylu używając soli teksturyzującej Balmain. Następnie dowolnie upnij je z tyłu głowy szpilkami.

uczesania ślubne (materiały prasowe Platinium Cast)uczesania ślubne (materiały prasowe Platinium Cast) uczesania ślubne (materiały prasowe Platinium Cast) uczesania ślubne (materiały prasowe Platinium Cast)

Miks

Panny młode, które nie mogą się zdecydować pomiędzy kokiem a rozpuszczonymi włosami często stawiają na miks obu fryzur. Tym bardziej, że w tym sezonie ślubnym bardzo modne są  fryzury łączące mocne loki z idealnie gładkimi pasmami. Mocno utrwalający lakier do włosów pozwoli zachować kontrast pomiędzy gładkimi a kręconymi włosami.

Upięcie w wydaniu XL

Klasyczne, upięte nad szyją koki urosły w tym sezonie do rozmiaru XL!  Gdy stawiasz na maxi formę upięcia, włosy powinny być idealnie proste, gładkie i lśniące. Aby osiągnąć ten efekt nanieś na nie Elixir Arganowy Balmain, który doda im blasku.

Materiały partnerów

Więcej o: